nejde otevřít moje stránka (HELP ME)

Když nabouchám moji adresu gabormen.wz.cz tak me to hlasí " Chyba 404 - soubor nebyl nalezen

Soubor nebyl nalezen, pravděpodobně byl smazán nebo přejmenován. Je mi líto. " adresu zadávám dobře a soubory myslím že mám vloženy tak dobře. Kde by mohla být ještě chyba ? Předem děkuji za odpověď
Soubor index tam máš nahrátej?
Mně to píše:
Tato prezentace obsahuje grafiku, kterou prohlížeč nemůže správně zobrazit. Prezentace byla optimalizována pro novější verze aplikace Microsoft Internet Explorer.
Chcete-li i přesto pokračovat, klepněte sem.


Podle zdrojáku to děláš v Powerpointu, ale v tom se teda html stránky nedělají. Když už tak zkus Frontpage a http://www.jakpsatweb.cz/frontpage/.
díky za odpovědi, index nahranej mám, a v power pointu stránky skutečně dělám, ale neukládám je v html ale htm. no nic já je zkusím v tom frontpage. a ještě jednou dík za odpovědi
V IE mi to hází 403ku, že chybí index. Určitě se tvá úvodní stránka jmenuje index.htm (popř. index.html či index.php)?
Jinak .html a .htm jsou jen přípony, je jedno, kterou použiješ imho, a stránky se pak píší v html - Hypertext Markup Language.