ADMINE:CO TEN REKLAMNI BANNER?

Kurna co to je za napad nacpat bezduse do index.php vasi reklamu, co treba udelat v upload scriptu test na VYGENEROVANOU stranku,zda uz tam nahodou reklama neni vlozena a pak ji tam nevkladat....asi to bude mit nejaky duvod ze jsem tam vas script vlozil rucne ne??? NATVRDO MRSKNOUT CAST KODU DO PHP scriptu je sebevrazda...
proste v INDEX.PHP neni je v MYSQL DB...

KOUKNI SE PROSIM CO MI TO VYVEDLO S UVODNI STRANKOU A ZAPLAKEJ SE MNOU... ja Vas zastrelim....
ZAJÍMAVÉ A SDÍLÍM S TEBOU.............
<HTML>vubec nechapu co se mi snazis rict, mozna bych to pochopil z te uvodni stranky, ale patrat po te adrese podle emailu nebudu, to bys mel projevit trochu vlastni snahy</HTML>
http://rozarkaweb.aktualne.cz opravdu jsem ho tam nedal...jsem blbej omlouvam se...zase tam mate ty zasrany warningy v php....
? za warningy si muze vesmes programator. a reklamni baner je zobrazen na konci page - tal to asi ma byt?

m.s.
4admin: Hele, nechceš hodit do helpu, že se dá reklama dát do zvláštního souboru, ten nastavit jako rám s reklamou a pak to includovat, jak to tu již asi stokrát popsal Lukasik. Takhle se totiž vždycky najde nějakej chtrák, kterej než začne myslet Ti nejdřív vynadá.

Jo jo, reklama je věčné téma, bohužel bezduché.
Dodatek: Teď jsem si ale uvědomil, že sekci podpory ale stejně nikdo nečte. No co, no nic.
ale vzdyt to tam v podstate je... je to stejny pripad jako s frame. navic podpora je imho urcena prave zacatecnikum (kteri to jak jsi rekl stejne nectou) a tezko si dovedu predstavit, jak to jednoduse formulovat, aby to newbie pochopil :-) treba to mira nejak vymysli, ale asi to moc platne nebude. nekdo zkousi a premejsli, nadruhe strane jsou ti, kteri hodi cihlu na shift staraji se o aktualizaci prispevku ve foru (tem ani svata podpora nepomuze :-)))

m.s.