img menu

betaweb.borec.cz

když se načte stránka, tak buď to menu blikne nebo až po prvním přejetí se načte ten hover. takže se ptám, stačí když obrázky těch hoverů načtu v kodu ještě před menu pomocí visibility: hidden, nebo je lepší věcička na to?
tim si stejně nepomůžeš. stejně by to načítalo

ale dal bych pryč .menu a:hover {background-color: #ffffff;
Aááááááááááááááááá!skaffandr si neví rady!
můžeš přestat spamovat tohle forum? myslim ře konkrtétně tobě tu každej poradil až moc. takže můžeš maximálně šoupat nohama...
já používám něco podobnýho... akorát neměnim celej obrázek a dávám ho jenom na pozadí, ale v podstatě to je do samý...

problém bude o pomalejšícho připojení, když někdo pude přes telefon bude mu to dost blikat. já používám jenom proužek a stejně to přes telefon moc nejde... :(
skaff: tohle by nepomohlo? http://www.wellstyled.com/css-nopreload-rollovers.html
jj jasně... to je ono. dik
Skaff, to načtení, s hidden (nebo se používá sada obrázků s nulovou šířkou) je dobré řešení.
Ještě se používá jiné, kdy se načte celý obrázek menu, který je větší jak to, co ukazuješ a při hover se v css posune zobrazování. Konkrétně. Normálně dáš přes css na pozadí obrázek, position 0 0; a na hover dáš position třeba 100 0; viz mnoho webů, tuším pixy to taky rozebíral, jedna z mnoha ukázek je i na fiestaclub.wz.cz (menu) (no, není překrásná, ale funguje).
>> při hover se v css posune zobrazování
jo, o tom pixy pise na te adrese, co jsem pastnul
Tonik, jo, to je ono...