Dost hádek..už stačilo

Hele všem se omlouvám ale nemám chuť se tu s vami hadat....kdybyste v tom pokracovali,mohli by ste dostat ban takze si vyberte kam pojdete.

TAKZE POZOR ADMINI!PRECITAJTE SI PRISPEVKY PREDTYM !

TREBA VYHODIT 2 USEROV KTORY PORUSUJU PRAVIDLA
buzerante
:D
Navrhuji veřejnou rvačku... slova sou na ;)
jojojo, souhlasim !
(se mnou nepocitejte)
ok, ja bych to dal teda na IPáku třeba v půl dvanáctý dneska :))
daredevil:( ty si slovák? - neboj... na tom nezáleží...nejsu rasista )
Ale pochop tohle.... oni prostě nechcou mír!Já už jim to navrhoval ale oni sou takový dementi, že budou radši buzerovat...
prvada az to boli
Ale takovej je život... Kdo chce mír, žije nudou!

(samozřejmě nemyslim války jako války, ale myslim války jako války...)
vy demence, kdo zakládá jak kripl nějaky dementní thready tady? kdo? já nebo vydra? ne, jenom vy dva kokoti. ja se docela dobře bavim, vy si to neuvědomujete ale my si z vás děláme prdel a vy nám na to skáčete a ještě chcete informovat adminy Webzdarma o tom, že ste kryplové... prosím, do toho :)
ptoože ste sy vy začali,chapes?
;D hehehhheheh mame z vas srandu
nezačali, ty seš takovej citlivka že si bereš všechno osobně voe :)) myslis ze sou vsichni proti tobe
skaff: rž hubu ty čuráku zmrdanej, vykurvenej, hajzle zasranej, posránku, sviňo, pi...., buzerante hajzlovskej!
zavolam na tebe tvyho tatu
lol, ještě něco?
Astronome můžu tě o něco poprosit? i na internetu se vyjadřuj tak jako normálně. neřikej co bys neřek někomu jinýmu do očí ok? už sem tady psal o netiketě ale vím že čtení je tady trochu problém takže to beru no...
tak co, vase bezcenny thready tu sou, moje stranky furt sou a ja sem furt pisu ;)
dmin tu jeste nebyla
A myslim, že až příde, tak vymaže leda tak vaše nesmyslný thready ;)
Daredebil: byl, smazal vsechny tvoje thready u nas krom tohodle ;)
Chovejte se u nas jako doma - alespon uvidime, jak to u vas vypada :o)
VydRa: Musíš mu furt nadávat ty vydro jedna?Ti na tvůj web napíšu samý sprostý slova!
NE PROSIM NEPIS, NE! NEE!
hehe =)))