<a title="...

čau... nevíte, jak jde změnit barva title a jeho obsahu? Na jakpsatweb sem nic nenašel... a když nepůjde title, de to nahradit jiným příkazem, v kterým to jde nastavit?
Ide to jen pomocou javascriptu. (display)
A celej kódek by nebyl?
Prooooooooooooooosíííííííííííím!
Ale ano, skus hladat na www.pcsvet.sk v kategorii javascript
Díky!
Vlastne neni to celkom title ale je to nieco taketo:

...
<script>
function zapni_funkciu {...}
function vypni_funkciu {...}
</script>
<a href=# onmouseover=zapni_funkciu onmouseout=vypni_funkciu>
bych si tam vytvoříl nějaký div s ostylovaným obsahem jak bych potřeboval a skrytý, a ten bych pak javascriptem zobrazoval a skrýval při událostech onmouseover a onmouseout z-index tak, aby to bylo na vrchu .... jen mě teď nenapadá, jak by bylo nejvhodnější to pozicovat, ale to už si snad vykutíš sám....
Promiň, ale vůbec mi to nejde.....
Dal by mi tu pls někdo fungující kód?
Hele, naznačili jsme ti, jak to udělat, přece nebudeš celý život furt jen kopírovat od druhých, takhle si to vyzkoušíš a naučíš se, navíc to je naprosto bezvadný pocit, když něco člověk dokáže sám a nemusí to "ukrást". Zamysli se nad tím.
Já vůbec nechápu jak to má bejt s tím javascriptem! a ty divy už vůbec nechápu....
Lenze ako sa ma ucit ked nema predlohu.... skus neco taketo:
*
<style>
body {background-color:#FFFFFF;color:#000000}
.polozka {display:none;background-color:#000000;width:50px;height:50px;color:#00FF00}
</style>

<script>
function zobraz (objekt) {objekt.style.display="inline";}
function skry (objekt) {objekt.style.display="none";}
</script>

<a href=# onmouseover=zobraz(text) onmouseout=skry(text)>Tvoj super-super text :-)</a>
<div class=polozka id=text>Text1<br>Text2</div>
*

...je to napisane z hlavy, nie je to uplne dorobene, treba to doladit, ale to dufam zvladas :-).
A nechapem ako si si "urobil :-)" te srdiecka behajuce za mysou, ked neovladas javascript. (neber to ako urazku)
To jhe okopírovaný od kámošky... jediný čemu tam rozumím je, src="srdicka.gif" width="27" height="27" a díky za ten kód...
A nevíte, proč se mi ten text (menu) zobrazuje na začátku a ne až po najetí myší? To musím přes ten text opravdu nejdřív přejet, aby mi to zmizlo?

<head>
<style>
#hlavicka, #menu, #text {position: absolute}
#hlavicka {top: 6px; left: 10px }
#menu {top: 0px; left: 10px display:none; background-color:#bd5f03; color:#ffffff; }
#text {top: 80px; left: 160px}
</style>
</head>

<body>
<script>
function zobraz (objekt) {objekt.style.display="inline";}
function skry (objekt) {objekt.style.display="none";}
</script>

<div id="hlavicka"><a href=# onmouseover=zobraz(menu) onmouseout=skry(menu)>text hlavičky ...</a></div>
<div id="menu">odkazy menu ... </div>
<div id="text">hlavní text stránky ... bla bla bla</div>

</body>
A ne!už mi to de! Stačilo dát do style display:none!
( do toho divu)
A nejde to menu pozicovat nějak, že bych tam dal +pár pixelů nebo -pár pixelů?
Myslím jako +6px od toho odkazu....
A jak se dělá rámeček a jak můžu ten text posunout od okraje rámečku?
Já vím, že toho chci moc, ale poraďte prosím...
Jo..aha... tak bez toho posunutí... já zkoušel margin, ale padding ne...
border - okraj (třeba 1px solid orange;)
margin - vnější odsazení
padding - vnitřní odsazení
color - barva textu
background - pozadí

...

si radši vygůgluj něco o css...
Jo! Ten rámeček už funguje! Zajímavý, že předtím sem zkoušel border: 1px; a nešlo to...
Jo a nevíte, jak by šlo udělat, aby ten div:
<div class="odkaz"><font color="yellow">Vrať se</font> <a href="fgbbvjxhbkgf" onclick="history.back()" onmouseover="zobraz(menu)" onmouseout="skry(menu)"><font color="red">zpět</font></a></div>
<div class="title" id="menu" style="margin-left:13;">Jé! Tam je můj obrázek!</div>

šel vidět, i jestliže je přeseknutej rámem iframe? Title se tak zobrazuje...
Žádný element na stránce nemůže přesahovat svůj rám...