Baner :(

Mam problem se zobrazovanim baneru.Zobrazuje se mi v horni casti a to pres moje stranky tak ze je zakryva.Nejsem profik,ale par stranek sem uz vytvoril a ted najednou tento problem.Poradte pls,thx.
Stranky sou www.kkpodlahy.kvalitne.cz
Afaik za to může absolutní pozicování divů. Banner pozicovaný není a před ním není nic dalšího relativního, tak zůstává nahoře, imho.
Když užs pár stránek vytvořil, tak proč stále používáš FrontPage? Takovýhle jednoduchý stránky by šlo udělat mnohem elegantnějc ručně a nebyly by hlavně problémy s kódem (tedy pokud by byl napsanej slušně že).
Lol,ted sem zrovna zadal o jinej program v cz.Co stim banerem,vzdy vse klaplo a najednou mi nejde dat dolu?Dik.
:-)
Tipuju že máš nastaveno Dole na každé stránce. Já bych zkusila té reklamě pomoct tím, že bych pro ni teda vytvořila ještě další absolutně pozicovaný div pod těmi ostatními a do něj bych vložila značku <!--WZ-REKLAMA-1.0-->. Pak je potřeba znovu nahrát soubory (bez vložené reklamy) na web, aby se reklama vložila na místo té značky. Zkus to u jednoho souboru třeba a uvidíš, co to udělá ;-)
Já bych ale celkově zvolila jiné řešení.
Ja to zkusim.A ta tva varianta je? :)
CSS layout, PHP, MySQL a tím pádem bych reklamu mohla vkládat pomocí include tam, kam bych chtěla ;-)
jj,sem velky zacatecnik :)
Vubec mi to nejde.Na strankach sem si pod ramci dole udelal ramec na tu reklamu a napsal to co si mi poradila,pak sem si to nahral na svuj test web a vubec to nefunguje.Porad , pls! :((
Kde to máš přesně udělaný a nahraný? Bez kouknutí těžko říct
adresa kde to testuju je www.noklan.wz.cz nebo ofiko na www.kkpodlahy.kvalitne.cz .Nemes icq,ze bys mi poradila pres nej?
ICQ sice mám, ale odpovídala bych stejně rychle jako odpovídám tady, protože mám co dělat.

Ok už to vidím. Značku tam máš, ale není ve speciálním divu. Když kouknu do kódu, tak tam máš divy jako je tenhle např.
<div style="position: absolute; width: 722px; height: 278px; z-index: 3; left: 272px; top: 89px" id="vrstva12"> atd...</div>

Zkus teda úplně na konec stránky před uzavírací tag body ručně připsat

<div style="position: absolute; width: 722px; height: 100px; z-index: 3; left: 272px; top: 89px" id="vrstva120"><!--WZ-REKLAMA-1.0--></div>
- ale změň to top:89px třeba na 400px a uvidíš, jestli se reklama někam pohne...
Tak sem to udelal,pohlo se to dolu.ale stale mi ta reklama zasahuje do stranek.To je desny.
Ses super fakt dekuju,na podruhe sem to jeste zkusil , premyislel :-) a ejhle ono to jde.Moc dik a ahojky.