Adresář

Hmmm, tak když sem se pokoušel vytvořit nový adresář, tak mi to (po zadání názvu a kliknutí na OK) skočí do zadání mý adresy a hesla. Dobře, když to udělam takl mi to skočí do normální administrace jako kdybybch se poprvé přihlásil.
tak to zkus vytvorit pres FTP
A můžeš udělat i něco jinýho, aniž by se ti to vrátilo zpět na přihlašování? Pokud ne, tak si musíš v nastavení prohlížeče povolit cookies...
Jo, když dam storno tak sem tam kde sem byl

Jak to mam vytvořit přes Total Commander 6.53?
az se pripojis k svymu webu v TC tak zmackni F7
Dík moc, mezitim sem sice na to přišel ale moc díky!
... a existuje vůbec něco, co by se ti podařilo a fungovalo? Když se podívám na adresu odkazu ZKOUŠKA - tak hluboko vnořený soubor web.html jsem ještě neviděl. A NAVÍC - SAMOZŘEJMĚ - NEFUNGUJE !
http://legolas333.wz.cz/web.html

P.S. web opravim aby fungoval, ale ne teď, nemam moc času jako dycky, chodim do práce
kolik ti je?
5?
3 a pol?
lol
Blahopřeji, ohromně ste mě rozesmáli

16 a pol
tobě je 16 a půl a nedokážeš něco pochopit po 120 příspěvcích? viz. tvuj jiný thread ?
...a nutně musíš do práce?
taky trochu divný v 16 do práce :D nutne
..i když, když nutně potřebuješ peníze, jedna z možností jak je získat je nutně chodit do práce.
... to je tak hnusná možnost, že se mi až seknulo PC :-)))
MzM: kvůli tý práci sem se ptal kolik mu je... říkal sem si že třeba takovej dvaceti letej člověk nemůže bejt tak blbej :)
Chtěl jsi napsat PILNEJ - ne? To vypadá, že chodí do práce sem a zaměstnává polovinu fora svou neúspěšnou snahou pracovat !
Nechápu, co se vám nezdá, že v 16 chodí do práce. Sou přece prázdniny, tak chodí na brigádu. Mě je 17 a taky chodim do práce...
Doufam, pro tve dobro, ze mas na sebe havarijni pojisteni, abys zamestnavatelum nemusel nic platit :-) Uz tak dost ze musis nutne do prace, abys nahradil skole ty pocitace...
Tohle bych si bejt tebou nenechal líbit Quinixi
Legolas: to byl hodně trapnej pokus...
Mi je skoro 50 a taky nechodím do práce. Za těch skoro 50 let jsem se totiž naučil, jak nechodit do práce! A to je asi moje nejdůležitější životní zkušenost...
Politika: nazory.... No comment :-)