hodnocení

už tady nějak dlouho nebylo hodnocení... takže

http://betaweb.borec.cz
jmeno - wz
heslo - wz

(třídní stránky 2.B)
No... nevim.. na mě je to až moc holý a prostý....
Ale výběr barev je celkem fajn... akorát bych tam dal možná nápisy v jiným písmu..ale fakt to není to nejhorší....
Nevypdá to špatně. Reklamu bych ale dal dolů (tam ničemu nevadí). Jsou i příjemně sladěný barvy. Hezký je i náhodné vybrání vtipu v L sloupečku.
Je to pěkný, ale nelíbí se mi to obrázkový menu. Font se špatně čte a při přejetí se teprve načítá ten druhej obrázek, takže je chvíly vidět jen bílo..
předpokládám že to neni hotový, ale nějak ti to blbne. při kliknutí na menu to chce znovu heslo a počítá to odznova (na betawebu jsi poprvý)

to písmo je klasika a tudíž fajn (ale takový LCD nebo comic co? :D)

to menu pořád problikává...

ale kalhebnick - to je super.... asi si taky něco takovýho pořídim... :)
jo kalebníček je férové věc... menu nějak udělam aby neblikalo. a proč to chce podruhý heslo, to netušim....
mam ty samy vyhrady co ostatni a chtel bych zduraznit jesto ten nadpis(te by mel bejt fakt vyraznejsi)

jenak se mi to libi
skaff: Jo a jakej je vůbec kód na zadání hesla? Heslo třeba jak máš ty... prosíííím!
Pěkné, chválím, jen na to menu bych použil takový "fígl" co kdysi na wellstyled.com publikoval pixy.... a to že bych dal i normální i hoverový obrázek do stejného souboru, akorát bych to posouval.... viz wellstyled.com a hledej něco ve stylu rychlé rollovery.. nebude to pak mizet, protože nebude potřeba nic nového při hoveru načítat
Jen doplním z Džej Ára:

http://wellstyled.com/css-nopreload-rollovers.html
Líbí se mi to... a nemám jiné výtky než ty, které již byly řečeny:)
musim, pochvalit ze si sa s tym pohral... akoze dost fajn, tiez som sa musel prihlasit 2krat ale to neva,no a v tom menu to dost dlho nacitava... ale inak fakt fajn, haluzka
Zajímavě graficky zpracováno. Hlavička je šupa. Líbí se mi to. Nějaké výtky: obrázkové menu by šlo mnohem elegantněji vyřešit pomocí staré dobré finty - http://wellstyled.com/css-nopreload-rollovers.html :-) A pravý sloupec bych udělal stejně vysoký jako levý. vypadalo by to imho mnohem líp. Třeba ta úvodní stránka má málo textu a vypadá to divně ..
dík všem :) jinak právě nevim jesli to udělat stejně široký s overflow nebo nechat height auto... asi to dám stejně vysoký, i když každej vtip je jinak dlouhej takže to nikdy nebude stejně vysoký...

astronom: dyť je to tam napsaný nahoře
Na stránce "peoples" sje konec jmen překryt posuvníkem. Jinak se mi ty stránky moc líbí.
Tak teď koukám, že je dola taky posuvník, ale stejně bych s tím něco udělal. :-) (mám 1280x1024)
Mimozemšťane, tohle si das na zacatek stranky (aby se nic do te doby nez nekdo vyplni spravne udaje nic nenacetlo):

<?php
$uzivatel = "jmenouzivatele";
$heslo = "heslouzivatele";

$PHP_AUTH_USER = $_SERVER['PHP_AUTH_USER'];
$PHP_AUTH_PW = $_SERVER['PHP_AUTH_PW'];
if (!isset ($PHP_AUTH_USER)) overit();
elseif (!platne ($PHP_AUTH_USER,$PHP_AUTH_PW)) overit();

function overit() {
Header( "WWW-authenticate: basic realm=\"Soukrome\"");
Header( "HTTP/1.0 401 Unauthorized");
echo 'Špatné údaje';
exit;
}
function platne($user,$pass) {
global $uzivatel,$heslo;
return ($user != $uzivatel || $pass != $heslo) ? false : true;
}
?>