<b>Plánovaný výpadek 23./24. 11.</b>

<HTML>V noci ze soboty na neděli bude odstaven provoz všech služeb webzdarma z důvodu údržby diskového pole. Předpokládám, že plný provoz budem obnoven až v ranních hodinách.

Díky za pochopení
m.</HTML>
jen to poradne zkontrolujte
nápodobně
tak jo... ale proc jsem si prave na dnesni noc naplanoval upload stranek?
grrrr.... error rulezzzz
Vidis :) ... a ja jsem na to jeste hur ... predevcirem jsem se pri instalaci RedHaed linuxu trapne uklik a fdiskem jsem si zrusil komplet data ... a ted jediny misto, kde mam svoje pracne vytvoreny stranky je diskovy pole WZ ... Miro! Prosim! Chovej se k tem datum nezne :o)

Radek
Kurvadrat rikali jste do ranich hodin a pomalu se blizi odpoledne. Sem si nechtene smazal zalohy na disku tak to potrebuju rychle stahnou se stranek nez zase budete jen tak mazat :( Na jak dlouho to jeste vidite? JE to Mooooooc dulezite !
Myslim, ze si muzem podat ruce :))) ...

Radek
Furt stránky uživatelů nejdou
Proč to děláte ze soboty na neděli. Lepší by to bylo třeba z pondělí na úterý.
Hmm admin na nas sere. Kdyby alspon napsal kdy uz to pojede at se kazdych 10 minut nemusim porad pripojovat a zjistovat ze je to porad v prdely.
Nějak tak to řešim i já.
Kurna tak řekne tady nekdo kdy to pojede? čekám na to už jak dlouho je skoro 12:30 a furt nic :(( . Opravdu by se hodilo napsat alespon + - odhad kdy to bude. DIKY!
tak tak,
bylo by to od veci...napsat jak dlouho to bude jeste asi trvat...bylo by fajn, byt prubezne informovan.
Na druhou stranu, kdyz ma clovek plny ruce prace...no musime to jeste nejak vydrzet.:((
No mělo se to spustit v raních hodinách a už je poledne a nic moc
Jojo malokdy se stane ze by se dodrzelo co se tady slibuje. Dycky kdyz se ma neco delat radej ric delsi cas a zpravit to rychleji nez naopak.
....vzdyt to dneska bude,tech par hodin navic prece nikomu nemuze vadit ..hlavne at to poradne zkontrolujou:) že jo,admine?:-))))
No ale už to trvá opravdu dlouho.
Jojo mas pravdu nevadí mi to ale sere me to !!!!
Už mě to dost sere!!!!!!!!!!!
wz je dobry ale ty vypady mne serou kdy to pude
aspon nepiste ze to pude a pk bic
me to taky se*e, kdyz bych mel pouzit podobne vyrazivo ... ale je to nutne ?

ja jsem dosud nikdy nedelal fsck na tak velkem filesystem s tolika soubory, takze jsem to rano videl jako pesimisticky odhad, horni hranici

ted vidim, ze jsem se sekl, ze to bude jeste minimalne dve hodiny trvat,

tak a ted me sezerte, piste si sem co chcete, uz se sem stejne divat nebudu
Safra dybyste neměli tak pěkný podmínky :-)
Jenom to zkontrolujte ať je hotovo a máme pokoj ... tak mákněte !!! ;)
hlavě at se ti neposrtacej soubory miro hlane ne ty moje
Už jeto Ok??? me furt nefunguje správce souborů...
Admin napsal: tak a ted me sezerte, piste si sem co chcete, uz se sem stejne divat nebudu

Tak tomu rikam slovo chlapa :)) ale budis pokud se to splni jak rika ze za dve hodinky to pujde tak je vse ok schvalne psal to tu 24. 11. 2002 14:26 + 2 hodinky = 16:26

No uvidim jek je na nej spolech . !!!