Co vy na to?

A co by jste zmenili/pridali/upravili?
http://novyprojekt.aktualne.cz/
No, vypadá to hezky, akorát ty obrázky na mě působí rozmazaným dojmem, jako že mi oči uhýbají a snaží se zaostřít. Takový divný pocit.
jo ty obrázky nejsou dobrý, jinak ok
mě se to líbí, je to dobrý, ale to logo se mi nezdá, ale to je muj nazor
taky bych zarovnal tu reklamu na střed a dal bych jí níž, aby tam nebyla tak nalepená.. zas jen muj nazor
Marek z Markova, skaff: takze obrazky bez efektu, nebo byste nejaky doporucili?

pepe: mno me se to logo libi asi nejvic z toho webu - neni to klasika :-)

btw reklama tam samozrejme nebude. Dole to bude koncit, jako to nahore zacina. Pujde to na placeny hosting....
aha tak to o té reklamě jsem nevěděl, a to logo taky v poho já byl ještě rozespalej takže jsme na to koukal a měl jsme to náký rozmázlý když na to koukám ted tak v poho.. jsem dneska vstával ve 2 hodiny, včera jsme šel spát ve 4 ráno takže dneska no :)
no trochu rozmazle to je schvalne, ma to pripominat brousene sklo - jj, s tou reklamou jsem to mel rict. Tak jeste dodam, ze menu taky nebude vypadat takto, jeste tam budou upravy. Zatim nevim co do nej presne prijde, takze chystam doupravit vnitrek az budu mit predstavu..
obrázky můžou být trochu rozmazané, ale tohle mi příjde moc, možná kraje doztracena nebo já nevím. Ale tohle mě fakt tahá za oči...
no ono to bylo do ztracena po rohach. Oki, odstranil jsem tedy efekt. Je to takhle lepsi?
mozna vyraznejsi ramecek, co?
takhle je to lepší
jj, asi jo
Tak ted jsem to dal do takovych bublin cele, aby to nebylo tak obycejne. Je to ale asi moc tmave, co?
takhle je to dobré, vypadá to i líp, ale jak říkáš je to trochu tmavé, ale jen trochu, takže jen trochu zesvětlit!
Ok, porychtovano. Stejne se mi to zda ale takovy strasne chudy...
no to je good, taky si říkám, že by to ještě něco chtělo
Tak si hraju s menu a nejak mi to tam vubec nepasuje :-/
Dobry, uz jsem to spravil. To je hrozny, jakej jsem vypravec, co? :-D
Mno, nenapada nekoho jeste plosim, co tam dodat? Klidne radte i drobnosti..
měl bych takový návrh, co takhle udělat ty tlačítka tak aby pasovali do toho pozadí u menu? myslím tak že po stranách každého tlačítka by se to zesvětlovalo až k tomu pozadí... nebo je to blbost?
Sry nemuzu si pomoct ale je to furt low-end grafika :/
pepe:hm..to nevim :-/
23k: jj, taky mam z toho ten pocit :-)
Mně se to líbí, neviděl jsem to před těma změnama, tak nemohu posoudit. V 800×600 je tam horiz. posuvník.
Pokud přejedu menu, tak se ten nápis dost ztratí, nech ho klidně černý, ne?
Jinak já grafice moc nehovím, tak akorát tak.
Hm, tak se jsem to pokusil jeste zmenit, nalevo pak jeste prijde sloupec ktery se do indexu bude dostavat includem. Co mi ted ale tak nejak vrta hlavou je to, proc se mi horizontalni menu v IE hazi nasikmo pod sebe... :-/ ?

Marek z Markova: ok