Zobrazení zdrojového kódu

Dobrý den.... nevíte, jak maximálně omezit možnost zobrazení zdrojového kódu?
Už jsem zablokoval pravé tl. myši...když se zmáčkne, objeví se hláška...
ale ještě jsou tu 2 možnosti zobrazení:
1 ) horní lišta - Zobrazit- Zdrojový kód
2 ) tlačítko na klávesnici pro windows mezi pravým ctrl a pravým altem(Gr)

nevíte, jak by sly tyto způsoby zobrazení zdroje zatrhnout?
Ten JS pro pravej kliv vůbec nefunguje v jinejch prohlížečích než je IE a je to k ničemu. Ve FF to jde vypnout, Opera na ko kašle rovnou.

Nevim k čemu ti je zakázání zobrazení source. Nepovede se ti to nijak. A všimni si že ne každej používá Windows... Všiml sis třeba OS založených na UNIXu? Nebo Apple? Ty ti na Microsoftí výmysly zvysoka kašlou ;)
Ty, mimozemstane, nijak nezatrhnes. Proto je blokovani praveho tlacitka mysi, ktere btw funguje jenom pri aktivnim javascriptu, hovadina. Jediny zdroj ktery se nezobrazi je skript na strane serveru - napriklad PHP, ktere ty chapes jako javascript. Skript na strane serveru ale stejne posle do prohlizece znackovaci jazyk (X)HTML, takze... Nekde jsem akorad videl blokovani, nejakym zpusobem, obrazku pomoci php. Uz ale nevim kde a autor by ti ten zdroj imho stejne nedal. Takze smula. A to blokovani praveho tlacitka zrus, jestli nechces nastvat uzivatele a vyprovokovat je k tomu, aby si tvuj zdrojak stahli a delali s nim neplechu ;-)
Jde dát teda nějakej kód do php, aby ho uživatel neviděl?
To co uživatel uvidí v prohlížeči, to vždy uvidí ve zdrojáku, který si může vždy zobrazit. Pokud použiješ PHP, tak můžeš "zabránit" tomu, aby bylo "vidět" jak dospěls k "výsledku" který se zobrazí, tzn. že uživatel neuvidí jak "počítals" (to se děje na straně serveru), ale uvidí výsledek, který si může zobrazit a jsme zase na začátku.
paráda! A když tam chci dát tyhle dva scripty:
<!--

function grabObject (id) {
//var view = eval(id);
var view = document.getElementById(id);
return view;
}
function show_hide(id) {
var hdn_div = document.getElementById('heslo1');
if (window.opera)
hdn_div.style.display = 'table-row';
else if (navigator.appName!='Microsoft Internet Explorer')
hdn_div.style.display = 'table-row';
else
hdn_div.style.display = 'block';
}

function show_hide_hide() {
var th=grabObject ('heslo1');
th.style.display = 'none';

}


function zjistinick(xx)
{
var re = new RegExp("^[ \f\n\r\t]{1,}|[ \f\n\r\t]{1,}$", "g");
newString = xx.replace(re, "");
if ((newString.toUpperCase()=='123') && xx!='') show_hide();
else show_hide_hide();
}
//-->

a

<!--

function grabObject1 (id) {
//var view = eval(id);
var view = document.getElementById(id);
return view;
}
function show_hide1(id) {
var hdn_div = document.getElementById('heslo2');
if (window.opera)
hdn_div.style.display = 'table-row';
else if (navigator.appName!='Microsoft Internet Explorer')
hdn_div.style.display = 'table-row';
else
hdn_div.style.display = 'block';
}

function show_hide1_hide1() {
var th=grabObject1 ('heslo2');
th.style.display = 'none';

}


function kontroluj(xx)
{
var re = new RegExp("^[ \f\n\r\t]{1,}|[ \f\n\r\t]{1,}$", "g");
newString = xx.replace(re, "");
if ((newString.toUpperCase()=='1234') && xx!='') show_hide1();
else show_hide1_hide1();
}
//-->
Tak to můžu udělat jak?
Myslím, aby se to provádělo na starně serveru a aby to uživatel neviděl...
Javascript nemůžeš provádět na straně serveru
Takže to jako nepůjde?
no uz jsem parkrat videl ze IE nezobrazil zdrojovy kod. ale to bylo prej zpusobeny nastavenim serveru se kterym se IE nepopasoval.

jinak je to imho blbost(snazit se ho zakazat)
hmmm.... tak to je blbý... děkuju.
Ak by si dal script do externeho suboru? Vydel by ho uzivatel?
VzA: Se nepovede nikdy, protože aby jsi nezobrazil zdrojový kód, tak by nesměl žádný dorazit do prohlížeče a nebyly by stránky....

No, a jestli ti ho prohlížeč ukáže je jenom na něm a myslím, že je to i dobře..

Ale pokud tam máš nějaké citlivé údaje, tak se podívej myslím to byly onlinehry.sk, jak tam mají chráněné ty flashe.....


Nebo microsoftí galerie klipartu...

Ale je to imho blbost.... Na co ti je, aby jsi zakázal jeho zobrazování?
Dobrá rada - když už nechceš kód svých stránek zobrazit, udělej jej tak nepřehledný, aby se v něm nikdo nevyznal. Používej Word, nebo ještě lépe Publisher.
A když už jsme u těch scriptů, nevíte náhodou někdo, aby se v textovém poli jménem ReadOut (display kalkulačky) za každým 1 000,1 000 000 atd.
zobrazilo '?
( V praxi 1'000'000 )
Je to k zjednodušení práce.
Jo a proč nejde v textovém poli dát na pozadí obrázek?
( Aby tam trošku šlo vidět 88888...)
Obrázek jde imho dát na pozadí čehokoliv

neco{
background:url('cesta_k_obrazku');
}
Aha.... jo.. díky moc!
A nevěděli byste ještě nějakej script na ty čárky?
Prosííííííííím!
Budes mit z tech svych novych stranek vubec radost, kdyz to bude jen spatna kompilace cizich umeni?
A jeste jeden dotaz. Na co schovavat cizi kod? Aby ho nekdo nemohl slohnout od tebe, jako si to udelal ty?
internet je free source už ze svý podstaty :D
ne, aby se to nikde nedalo dávat jako odstrašující příklad...

btw blokování pravého tlačítka je skoro ta největší lamárna co se dá vytvořit (společně s jezdícím textem dole v info políčku)

já třeba používám mouse gestures a pravym myšidlem ovládám celej prohlížeč...
Marek: jj, bez mouse gestures uz bych se asi neobesel, to je jedna z nejlepsich veci, co opera prinesla, dokonce uz to okopirovali i vyrobci rozsireni pro FF...
jj výborná věc... já sice operu moc nemusim, ale to je fuk. prohlížeč jako prohlížeč že? (něco ovšem prohlížeč taky vůbec neni...)

a proto bych blokování pravého myšidla trestal doživotím v nejhlubším žaláři mrkvosoftu....
Heh, žalář mrkvosoftu, to je dobré ;) No já mám rád jak Operu, tak FF, ale Operu přecejen o trošku více, je v ní hned od instalace skoro vše, co potřebuju (kromě jednoho rozšíření), zatímco do firefoxu potřebuju těch rozšíření podstatně více, ale tyka má své kouzlo, zvláště mám rád switchproxy rozšíření, ke kterému zatím bohužel obdoba u Opery neexistuje (nebo o ní nevím)