Odkaz v animaci Flash-i

zkouším dělat animaci ve Flashi a nakonci mi vyjede menu, ale je neaktivní, Poradí mi někdo jak přidat odkazy, k jednotlivým textům, když kliknu na danou kategorii aby se otevřela další stránka. Program Macromedia Flash mam v angličtině.

Díky
Ked kliknes na ten tvoj odkaz chces aby sa otvorila len dalsia strana flashu alebo URL (HTML) ?
Chci, aby se otevřela další strana strana.
To je vsetko pekne ale dalsia strana coho?

myslis take nieco ako mam ja na indexe? Alebo chces len pokracovanie flashu?
To je vsetko pekne ale dalsia strana coho?

myslis take nieco ako mam ja na indexe? Alebo chces len pokracovanie flashu?
Omlouvám se asi určitě jsem nedokončil myšlenku.
Chtěl bych něco jak máte vy, ale menu s více odkazy. Při kliknutí se vždy otevře daná stránka php dle odkazu v menu - např kontak.php a další.

Našel jsem nějaké stránky na kterých to jde, tak můžete nakouknout - www.rada.cz

díky
Když uděláš menu ve flashi, tak musíš ty odkazy zabudovat do toho flashe pomocí actionscriptu, ale jak, to ti neporadím, páč s flashem dělám minimálně a moc se v něm nevyznám :-/
Nechcem namietat na macromedia flash ale podla mna je zbytocne zlozity. No kuknem nanho a dam ti vediet...
pokročili jste nějak s tím odkazem ve Flashi, ja to zkoušel různými způsobi, ale zatím nic
jak si můžu udělat něco ve fleši?
http://flash.jakpsatweb.cz/


ale moc nevěřím, že to zvládneš........
Euroska: Hmm... to máš pravdu.
GetURL
Otevře HTML stránku (nebo soubor). Můžete nastavit ve kterém frame se má otevřít a jestli se mají odesílat hodnoty proměnných (GET, POST).

getURL("www.flash-help.wz.cz", "_blank", "POST");


Jinak k tomu odkazu..