Zhodnocení webu

Ahoj všichni.
Udělal jsem web o Vietcong CUPu a chci slyšet váš názor na něj.
Adresa je www.ligavc101.ic.cz

Pzn : Na HTML kód se nedívejte, web byl tvořen s rámci a bez css, protože stránky nebudu aktualizovat pouze já, ale i další "webmasteři", kteří o webu bez framu nemaji ani potuchy. Dík
takhle na první pohled docela fajn, jen bych změnil vzhled fora... mělo by to vypadat aspoň podobně jako web....

co ten favicon?

co je "<<!"? ale to spíš jak to vzniklo...

ve ff nefunkčí hovery v menu....

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" - neni....
hezke a prehledne

ale ten text v prostrednim sloupci bych dal dál od leveho kraje
jj na to sem zapoměl... určitě odsadit, vypadá to dost divně ale jinak fajn....
nepochopil sem proč máš to logo tak daleko od okraje někde v půlce... asi mam halucinace. jinak bych dal padding 10px tomu prostrednimu divu s textem a mozna nakej hover na linky.
hover tam je, ale bohužel neni zrovna moc funkční... ale abych řek pravdu tak se mi nelíbí jk je udělanej (hover)
Díky moc za vcelku kladné zhodnocení. Okraje a doctype jsem už opravil, jen ten hover, potvurka ..
co třeba srovnat to logo. dej ho normálně doleva ne? a co je tak těžkýho na hoveru?
Celkem pěkné.
Big Bing: Máš to dost hezký.. ale nejvíc se mi líbí ten cursor.... já jsem si ho stáh... ale nechcu ho mít stejnej jak ty, aby někdo (třeba ty) neřek, že kradu styly..... v jakým programu jsi to dělal? ( Prooooosííííím!)
tak ne... už nic nepotřebuju vědět... já to tam asi dávat nebudu... moc se mi to tam nehodí.
Váš známý Astronom : Nechápu, co myslíš tím kurzorem :D Já jsem s ním nic neprováděl O:-)
Big Bing: hezke, akorad bych nahral faviconu ;-)
Big Bing:no obrázek, kterej nahrazuje šipku....
Me to taky nic nedela. Ja mam svoje sipky... Ani v IE, kde to jde menit mi to nic nedela...
Ale mně se v IE 6.0 +něco, zobrazuje zelenej trojúhelník....
z toho důvodu jsem to chtěl jako šipku na svý stránky... protože jsou taky celý zelený....
Astronom, vím, že se to dá nastavit v CSS a je to std .ico soubor. Neumí náhodou malování uložit ico?
Koukam neumi... nebo to mel byt cur?
No GIMP ico umi...
Heh, jestli se ti zobrazuje nejaky "zeleny trojuhelnicek", tak to je nechtěné.
S šipkou sem nic neměnil.
Big Bing: tak si to změň... máš to tuším v souboru styl.css cursor { url('mys2.ani') tak nějak to tam je...
MzM: a nevíš něco na ty cursory? třeba ten soubor ani?
Stránky vypadají zajímavě, jen když si to otevřu na 19palcovém monituru, tak, hlavička je ve středu a zbytek všechen vlevo.
Ale to je jen detail, jinak jsou pěkné.
Astronom, kdysi jsem kurzory a animované kurzory a ikony a pod. dělal v jakémsi "Microangelo"..
Džej Ár: díky... ty vždycky pomůžeš ;-)
No .ani su animovane kurzory, a cur su len obrazky, je mnoho programov na vyrobu, viz google...
Astronome, já fakt nevím, co tam vidíš !:D
V tom webu neni použito CSS ! Takže tam nemuzu mit nic napsane :D
Hele docela mě to zajímá co tam vidíš :D
Udělej screen hod to na ftýpko a dej odkaz ..