Publisher

Prosim..ja vim,ze je to asi program na nic...ale ja si v nem udelal celkem pekny stranky..teda v ramci tech moznosti..a me to staci..a delal sem je asi dost dlouho a ted mi vubec nefungujou index.htm mam v rootu i index soubory..pri spusteni na compu funguje dobre...ale kdyz se pripojim na web...je to hruza...jde s tim neco delat,nebo je ten publisher uplne na nic..nic jinyho totiz neumim a frontpage dela zase uplne moc jednoduchy "weby"...dekuju za radu...popripade za zkusenosti...
2654 řádků zdroje není na Publisher nijak moc, ale na ruční ladění asi jó.
Nevím, jestli se do toho někdo pustí.

Problém u těhle editorů je, že člověk musí uhlídat adresy (aby to nepsalo absolutní do PC), dostupnost externích souborů (obrázky, styly, skripty...). Takže stejně nutná znalost HTML/CSS.
takze by to slo spravit teoreticky jen rucne..teda asi i prakticky..ve scriptu...?..ze...?..no a je to hodne tezky se v tom vrtat...nebo by byl nekdo schopnej to udelat...treba i za nakej peniz...ja to delal dlouho a uz na to nebudu mit ted moc cas...a ty stranky se mi celkem libi....je naky reseni...nevite...?...publisher je teda asi hodne na nic...slaby slovo
Jezus christ, madona, bruntalbohajeho, to je výplod... Myslím jako export. Neumí to ten publisher vygenerovat (něco jako word) jako zjednodušené html?
Díval jsem se na to trochu, vypadá to, jak kdyby některé stránky byly ne zcela nahrané. Kus jich tam chybí a pak je to takové jaké to je.
Jinak pro zjednodušení by se to dalo prohnat nějakým filterm, co vyháže jiný namespace jak html...
Na otestování doma (lokálně) zkus potáhnout něco jiného jak IE (mozilla FF, opera, ...) Tam bys mohl odhalit nějaké nedostatky ještě před publikací venku.

Není to tak úplně zmatené, něco by se s tím dělat dalo.

Tyjo, výtvarně schopný člověk, to tady není tak častá návštěva :-)
Já mám sice dost jiné práce, ale pokud je to jenom těch 9 statických stránek, tak to bych se o to mohl pokusit. Mám?
...no ja mam normalne Operu a tam lokalne...to jde v pohode...jakoze kdyz nactu index a tak...nebo jednoyl.stranky...ale na webu je to pak jeste horsi ne IE...i kdyz ten vysledek je vlastne skoro stejnej...nenahravaj se pozadi...tim padem nejsou videt texty a obrazky taky nic...jinak je to 9 statickejch plus 2 z nich maj odkazy na dalsi...jedna na 5 a druha na 12ct(foto galerie)..takze uz asi nic moc slozityho navic..ale stejne to musi byt moc prace...co by si potreboval k tomu,abys to zkusil opravit...treba jen prvni stranku...jestli to vubec jde a pak treba by sme se domluvili...pze vim,ze to nejde jen tak zadarmo...prace je prace...:-)...
No, asi tak:
Třeba první stránka se mi až na jeden obrázek jeví jako kompletní.
Třeba taková "about us" se jeví tak, že tam není nahraná celá.
Zkus to napřed nahrát znovu, a asi stačí to, co nefunguje. Dívat se jestli je to tam celé a tak.

Jinak pokud bych to měl upravovat, tak to chce nějaký čas, kterého moc není. Ale věřím, že tak za hoďku - dvě bych to mohl nějak zpracovat. Napřed ale zkus variantu a) znovu to tam nahrát.

Kdybych to měl nějak zpracovat, tak bych potřeboval zdroj toho všeho, jestli to jede na lokále, tak to zipnout (nejlépe) aposlat mailem. Ale napřed fakt zkus nový upload...
Ok...ja to jeste dodelam...aby to bylo komplet a pak to zkusim znova uploadnout...pze sem ted na chalupe a gprs nic moc...takze mi to par dni potrva...ale nic mene kdyz nepomuze....ozvu se...dekuji....
toMarekzMarkova:...tak uz se zkus kouknout...myslim ze to slape...diky....
Jo, zdá se, že je to tam všechno. (-; jsem rád, že to chodí. Takže to byl špatný upload?

Možná to pozadí je moc výrazné, trochu hůř se to čte, trochu vyblednout?
No vida, i publisherem se dá cosi stvořit, je to sice obluda, ale vypadá dobře. (-;

taky by možná stálo za to, "zapéct" ten guestbook do stránek, at je to vsechno stejne. Ne? Jedna stránka s iframem už to nepokazí....
asi spatnej upload to byl.....pozadi jeste asi casem predelam....ale na mym notasovy ,co sem to delal,je to dobry.....u stolniho pak horsi...no...ale casem se to vylepsi...jeste....:-)...s tim bookem mas pravdu...ale s tim uz si nak nevim rady....to vis...ja se v tom nepohybuju a sem rad,ze sem ho vubec vpekl tak,aby fungovalo to tlacitko...:-D...jinak diky...za rady...je dobry,kdyz to vidi taky nekdo jinej....
S tím bookem to nebude tak horké. Zkusím stáhnout jednu stránku a upravit. Pak ti napisu, kde si ju muzes vyzvednout.
super....diky....moc...
jeste jeden dotazek...kam ,za co mam vlozit ve scriptu kod,kterej mi zobrazi pocitadlo navstev....tak...aby bylo nekde vlevo pod navi.tlacitkama...?...je to moc komplikovany to najit...?
Jak jsem tak narachlo nahlédl do toho zdrojáku, tak ten publisher musí být fakt humus, vložil bych to na řádek číslo 1635 (těsně před </body>) případně o řádek dříve před </div>
DA, jsou tam taky jine namespace jak html, tak je to velke....
Ale je fakt, že struktura
<span><table>...</table></span> je poněkun eee, no, prostě... zkrátka fuj.
Nechci rýt, ale nějak tam nevidím reklamu... z WZ... tak aby ty stránky měly dlouhou životnost :-)
Já ji tam taky nevidím, ale ty stránky na začátečníka nejsou zase až tak špatný (IMHO).
Nejsou špatné - jenom ten Publisher je vražda. A pokaždé mu to asi někdo nebude upravovat.
to josef:...ja to trosku nechapu...ta reklama tam zezacatku byla ated uz se tam neobjevuje a po poslednim uploadu stranek tam neni...a fakt nevim proc...nebo co pro to udelat...?...

to blahapet,to josef:dekuju...ale ten publisher bylo pro me jediny reseni...frontpage uz neumi tolik..i kdyz scripty a to okolo je asi cistejsi...ale ja tomu fakt vubec nerozumim...takze sem delal co sem mohl...a nikdo mi to nakonec neupravoval...akorat obcas nevim,co kam napsat...ucim se...no...ucim....:-)...na tu reklamu se zkusim podivat...
ja nevim zmenil sem nastaveni reklamy....znovu uploadoval index.htm...a nic...jaka se ma napsat ta cesta...v tom nastaveni...?index.htm....?
iTom: je to pěkný.. tu reklamu tam nejspíš vložíš tak, že si z nějaký stránky zkopíruješ celej ten kod.. jam skoušel vkladat ručne jen ten proužej ale reklama se nezobrazila.. ale v kodu ten proužek byl.. ale pak sem skopčil celej kod a už tam byla..
nejde to...uz si s tim fakt nevim rady...s tou reklamou
iTom, trochu jsem se zdrzel, ale bylo to zoufalostí nad vygenerovaným kódem. Nic méně na markovo.wz.cz/z/guestbook.html máš upravenou stránku s guestbookem. Je tam problém. Poměrně nešikovně je tam udělané menu, tj. Pro všechny odkazy je tam jeden obrázek a to, kam se dostaneš po kliknutí je řešené obrázkovou mapou (opravdu nešťastné řešení), takže buď to menu celé předěláš na kostičky (pro každou položku menu jinou) nebo někde vytvoříš (nebo možná máš vytvoženoý) obrázek s menu pro guestbook. To bude možná jednodušší. Když tak bych s tím trochu pomohl já nebo někdo tady. Lidi jsou ochotní. (-;
Ještě jsem zapomněl. Když na to klikneš, tak se zobrazí nesmysl bez obrázků. Musíš si to uložit k sobě a pak to bude fungovat. Na odkaz guestbooku musíš dát odkaz na tento soubor (který budeš mít u sebe). To zvládneš.
joj...super...Dik moc...ja se pokusim...kam to prosim Te mam nahrat...to je hodne blba otazka..vid...?...ale me uz to nak nemysli....