CSS a fonty v IE Firefox

Prosím o radu, zjistil jsem že když pomocí css nastavím font, který 100% mám v PC tak IE ho zobrazí správně ale Firefox to úplně ignoruje.

Mrkněte na to co je špatně?

.txt3 {font-family: Scribe, Penguin CE,Mystical CE,Verdana,sans-serif; color: black; font-size: 22;}
To bude spis problem s dedicnosti.
fonty, které mají víceslovný název, bys měl dávat do uvozovek:

.txt3 {font-family: Scribe,"Penguin CE","Mystical CE",Verdana,sans-serif; color: black; font-size: 22;}

ale to to asi nevyřeší... ještě se podívej, jestli máš správně velikost písmen v názvech fontů
Ty dvouslovné názvy fontů by tuším měly být v uvozovkách (podle JPW)
font-family: Scribe,"Penguin CE"
A v tom font-size bych doplnila nějakou jednotku imho.
Hm pozdě... ;-)
Zkouším i uvozovky a nic... divné je že některé fonty to veme jako např.
Tahoma,Verdana víc jsem jich netestoval, ale je divné že některé zobrazí oba prohlížeče a jiné jen IE
Nějak mi to nedalo a stale jsem to testoval, nakonec jsem došel na to, že Firefox ignoruje prostě fonty, které byly do PC doinstalovány, ty co byly součástí woken tak vpohodě zobrazí. Nevíte čím to?
Nepoužívej žádné exotické fonty, stejně je skoro nikdo nemá nainstalované.
Tyhle rady mam nejradsi, kdybych chtel resit problem fontu ktere ma nebo nema nekdo instalovane tak to tu napisu. Resim problem proc prohlizec fonty ignoruje a je mi jedno jestli se pouzivaji nebo ne. Kdyz klient ma pozadavek na font a chce ho mit za kazdou cenu i s tim ze ne kazdemu se zobrazi spravne, tak mu snad vyhovim ne? Na druhe misto postavim podobny font, ktery ma kazdy a je to. Kdybych to delal pro sebe tak to tam necpu. Navic me to taky zajima proc to nejde? Divil bych se ze by to krome me jeste nikdo nezjistil.
Tak to znám (když někdo něco na web za každou cenu chce a nenechá si říct). sry.
zkoušel jsen několik ne-MS a ve FF mi jdou tak 4 z 10ti, v Opeře 6 z 10ti.
Vše značné exotické, ty co jdou jsou napsané v roce 1993 - 1995, ty ostatní jsou starší.