Je to ZDARMA?

Pořídila jsem si va WZ web a chci se zeptat je to zdarma?
omg... co takhle si přečíst základní informace předtím, než položím trapnou otázku? Kdyby se tu každý ptal na věci, které si může přečíst, tak by se to fórum ani nedalo sledovat... jasně že je zadarmo, podívala ses, jak se ten hosting jmenuje? je to výměnou za zobrazování reklamy
Náhodou, je to správná otázka a musím tazatelku pochválit. Skutečně, kdo tvrdí, že je web zdarma, kromě názvu hostingu? Ovšem zatím to vypadá, že je to zdarma, protože ani mně doposud žádná faktura nepřišla.
DA, heh, treba se chce Theera seznamit, tak jak jinak ma zacit. (-;
MzM: :)
Tak já končim........díky za vaše odpovědi........ale ten můj zatracenej web.......nenašel by se tu někdo kdo my by my s tím pomoch pročetla jsem návod skrz na krz a porád to nechápu!
...kdo my by my... co to je?
co potřebuješ udělat?
No já potřebovala bych.....že bych ti třeba dala přihlašovací jméno a heslo a ty by si mi tam dal obrázky a úvod.....a taky jestili by si mi to nevisvětlil.......jen mi dej prosímtě tvůj mejl a já ti tam pošlu to heslo a uživ.jméno ok?
To nedělej. Zásada - nikomu zde nesmíš věřit ;) Musíš si vše udělat sama, jen to chce trochu se snažit - pročíst si příslušné texty, případně si nainstalovat příslušné programy. Začni na adrese jakpsatweb.cz
Nípale>>no, já sem taková důvěryhodná osoba.... mam hesla asi od 5ti účtů na WZ, ale samozřejmě i odjinud, bo tu maj všude stejný hesla;)
no môj by si nuhádol ;)
Tyjo, pročetla všechno skrz naskrz, já se o to snažím asi tak 10 let a jak tak na to koukám tak docela určitě nejsem ani za půlkou...

Theera, co tak použít něco hotového, ale to by zas byl problém s instalací.... To je problém...
Theera:: Prosím tě, nauč se nejdříve česky! Dát si několik pravopisných chyb už na titulní stránku, to není zrovna nejlepší vysvědčení. "By my, pomoch" :-))
Nejdriv jsem se smal kdyz jsem to procital, ale jak jsem otevrel ctvrte tema a v nem cetl o dalsich takovych pojebanych otazkach, prestal jsem se smat a pomalu tu THERU /nebo jak se to pise/ nenavidim. Dam ti jednu radu - otruvej diskuse nekde jinde
MK: trochu demence ne? Když něco nechápe... prej "pomalu tu theru nenávidim", no ty si ultra lama :D
MK:Tak něco nechápu no?Ty si snad vševěd!?A navíc nejsem THERA ale Theera!
skaff, každý máme jinou úchylku, MK takdy pomalu nenávidí.... (-;
LOL!To se ti povedlo MzM !