Co podporuje čítače přístupů?

Je nějaký web,kde si můžu zaližit web a je to zdarma a zároveň to podporuje čítače přístupů(registraci+přihlášení)?Prosím!Help me!
nevím co přesně myslíš tím "čítače přístupů". ale můžeš zkusit www.ic.cz, kde ti nabídnou statistiku přístupu.
Ty woe další lama... tady máš web zadarmo, podporuje to čítače přístupů.. počitadl osi udělej třeba na blueboard.cz a pak si zkopíruj kod..
Né já mysli to,ježiš já sem možná lama,ale vy zas nic nechápete!Myslim tim to aby se na mojí stránku lidi mohly přihlásit a zaregistrovat,psala sem to do závorky!No a já hledám nějaký webhosting kde by to šlo! pepe:A pak že sem lama!To ty si to nepochopil!
Prosím někoho chytrého o pomoc!
Je nějaký web,kde si můžu zaližit web a je to zdarma a zároveň to podporuje čítače přístupů(registraci+přihlášení)?Prosím!Help me!

čítač přístupů = počítadlo = čísla, který přibejvaj když nekdo přijde 1,2,3,4,5, atd.. nevim co plácáš o registraci... na svuj web
pepe:Překlikla jsem se myslela jsem,aby prostš když lidi navštíví můj web se tam mohly zaregistrovat je nějaký webhostink který to podporuje?
jo seš tady WZ to podporuje, ale chci te vidět jak TY si udělas tu registarci + přihlášení.. když neumíš ani hovno
Theera: cituji "Né já mysli to,ježiš já sem možná lama,ale vy zas nic nechápete!Myslim tim to aby se na mojí stránku lidi mohly přihlásit a zaregistrovat,psala sem to do závorky!No a já hledám nějaký webhosting kde by to šlo!"

a co z toho? obávám se, že to je otázka PHP a ne hostingu...
pepe: jo!
ano, správně..

theera: ty bys hned měnila hosting.. wz toho podporuje dost.. da se to udělat v php ale pochybuju že ty to zvladneš
Pája5: co jo? :)
pepe:Ale umim a WZ to nepodporuje!
Theera: prosím? co WZ nepodporuje? můžeš být pls konkrétní...
ty umíš v php jo? wz to podporuje kua... nehádej se.. WZ podporuje PHP, počítadla, návštěvní knihy.. co chces. nepodporuje akorat asp a pak nejaky vecicky.. co stejne ty nepotrebujes
prej registraci a přihlášení, chce si to udelat na web a prej jí to nepodporuje.. podle me to akorat neumi udelat..
zajímalo by mě jak lidi přicházej na to že to něco "nepodporuje" když jaksi to neumí... já když neumim stavět barák, řeknu snad že ten pozemek nepodporuje stavění baráku? dmnc
:)
pepe: když měla nedávno problém s nahráním stránky index.php na web, tak proč by nemohla umět php? :))))))))) lol
hm, podle me ani nevi co je php a jakej je rozdil mezi html a php
Ha už na to mám php.....teď to jen dám na webík a přihlášení bude hotovo!
aha :D pak dej link :D
jo přihlášení máš a funguje ti? máš tam registraci? nemáš.. k čemu ti je teda přihlášení?
tak uz ho tam nema no :D
pepe:Ne teprv to upravuju tak sklapni!
OT: Theero>>nevim proč, ale připomínáš mi mojí sestru:D (je jí myslimže 8um, bo je o 5 let mladší než já)