Co to je do pice????

Co je Vy zmrdi co vas vasi dreli pres sibirku kdo vas vyral ze vas nesplachl to je konec jak si to muzete dovolit vy kreteni mam vas plne zuby hajzli budu vas zalovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!
klid chlapce co mas za problem? :-)
bud rad ze tady mas vubec volenje prostor a jeste si takhle stezovat kdyz ti to nabizeji zadara me to zase tak nevadi ale je taky fakt ze tady nehostuju svy stranky sice nekoho jinyho ale ne svoje :-)
to ninja:
copak copak chlapce? za neco sis zaplatil a nedostava se ti odpovidajici sluzby? tak to je tvuj primitivni krik rozhodne opodstatneny.
Hmmm,mám přesně stejný pocity!!Platím přece tím,že nosím tu jejich posranou reklamu!!!Ale zřejmě si myslí,že si můžou dovolit všechno.Když na to nestačí ať to řeknou rovnou! Buzeranti.......
Mě to připadá v klidu, výpadky se stávaj, udržby se dělaj, no a co? Je to zadarmo.
to NINJAAAA ))) chlapce kolik ti je ??? te rodice nenaucili slusnymu vychovani...podle toho co pises ete ani neumis cist dyz je to freeweb tak asi nejni placenej a dyz to nejni placeny tak co si muzes se soudem ??? :))))

to miloš - viz to NINJAAAA (jen ne tak doslova :) )
NEchápu ty lidi co si stěžujou. Kdysi bylali freehostingy asi takovyhle:
10MB prostoru max
adresa http://www.neco.cz/www/kravina/vase.stranky/
zadny PHP/MySQL
upload souboru pres webrozhrani
atd.
...
ALL - kdo ma ICQ a tak tak at napise protoze udelame diskuzni phorum po ICQ takhle to nejni normalni :))))))))) nebo na xchatu he he he

jinak u-geen dobry tohle me nenapadlo pouzit jako argument nekde jeste mam strenky na adrese www.megagigadebi*nistranka.cz/skupina1/skupina2/podskupinaskupiny2/typstranky/prihlasovacijmeno/index.html

:)))
:-D
lol
rozi: 46418787

jinak ja zacinal na atlasu :o) to byly casy :-)))
http://www.atlas.cz/www/zabava/xugeen nebo tak nejak to bylo :-))
Je docela neprijemny, kdyz nekam zadas svoji adresu, aby te zalinkovali....a kdyz si konecne jdou ty stranky prohlidnout, tak to zrovna neni v provozu :-(
Je pravda, ze wz je nejlepsi freehosting, co znam - zkousela jsem hledat jiny, ale na nic jsem neprisla - kdyby to tu prestalo fungovat, byla by to katastrofa pro vsechny...
Doufam, ze to bude brzo opraveny.

2 Milos >> ve chvili, kdy wz nejede, jim zadnou jejich "pos*anou" reklamou nic neplatis, takze tu vlastne nemas co resit ;-)
Mas pravdu PHP, MySQL.....ROFL..to by nesmely bejt ale furt vypadky. To ze je neco zadarmo neznamena ze je to automaticky dobry. A kdyz to imho furt nefunguje....tak to dobry proste neni.. Navic SQL je pres den tak zahlceny ze to haze porad chyby. Cca 3-4 refreshe na nacteni fora s databazi kolem 400kb lool!!

Sorry
No joo ale je to rozhodne vopruz, zvlast dyz ty stranky potrebujes.... %(
Nasadit jim tam vira, at maj co opravovat !!
Server je nestabilni a pokud ho nekdo tvoril,mel delat prvne zatezove testy a vyvarovat se techto problemu co jsou ted,je se podivejte mamatkou tak mesic dozadu,jak to porad hapruje... :((
Je moc hezky,ze je to free,ale co z toho,kdyz je to nestabilni...

NEDOKONALY SYSTEM !
Ja ty stranky tak ypotrebuju a taky uz me to stve. Ale zkuseli ste jiny hostingy? SOu jeste horsi!
Takže já se tady seru se stránkama a když konečně vypadaj super a dám je na net,tak to nejede.......ještě 3 dny to bude v prdeli a rušim to tady - pokud najdu něco jinyho s PHP a MYSQL...ještě něco - CO SO JIM TAK KURVA POSRALO ŽE JIM TRVA OPRAVA 2 DNY???TO DO TOHO SERVERU NACHCALI NEBO JAK???
Ano mas pravdu borce sou to zmrdi potrebuji stranky a oni si honi pero a skrabou se v prdeli!!
No. imho je wz nejlepsi freehosting u nas a to ze nejaci pubertalni blbecci nepochopi ze to neni jako zapojit doma pocitac do zasuvky a jet je pouze jejich problem... btw. navrhoval bych ip ban... *:o)*
to byl jen fórek........ŠPRÝMEK!!! :-) ale ne fakt,je to dost dlouho,jeden známej je expert přes kompy a řiká,že i když to je diskový pole,nemělo by to trvat tak dlouho,určitě ne 3 dny...
Jo, jeste nedavno jsem mel podobnej ucet na mujwebu ( a nadavl sem na nej cely 4 roky:-)
Panove, nove info!!!!!!

Slyseli jste to ? Pry to bude fungovat, nic se nemaze)jen mala cast), ale rozjedou to az po nedeli, je tam toho pry fakt moc poskozeneho......
@!#$
tady by mozna byla na miste sazka kolik je NINJOVI let .. ja typuju cca 9 :o)
Ja enom este k te pomalosti.

Predtsvme si, ze tech x desitek tisic na webzdarma maji vsichni nejake php aplikace a pristupuji k SQL. Dale rekneme, ze zhruba tretina az polovina z nich (a klidne se k tomu priznam - vcetne me) nejsou jeste natolik zbehli, aby ty kody byli schopni dokonale optimalizovat. Takze tu mame zhruba x/2 tisic aplikaci, ktere jsou fakt rychle a dalsich x/2 tisic, ktere sezerou o neco vice systemovych prostredku. A dokazete si predstavit, kolik a jak vykonych serveru by to muselo byt, aby zvladly vsechny tyto pristupy do databazi a generovani stranek zaraz obslouzit? To by muselo byt snad neco takoveho jak na altaviste.... Samozrejme, ze tam vsechny aplikace nepozaduji vypocetni vykon naraz, ale i tak. Mimochodem, mel jsem kdysi (ale jen velmi kratce) nejake stranky na Hypermart.net. Nepodpoovali PHP, ale Perl, o databazich nevim. A bylo to este mnohem pomalejsi.


......eeeehm, ja bych mu par let pridal, to by neznal tolik sprostych slov.... ikdyz dnesni skolni mladez nas stale v mnohem prekvapuje :-)
..... ted sem si to po sobe precetl a omlouvam se za ten hafel preklepu a chyb, co tam je.... :-)