hodnocení mého nového webíčku

tonik: jo takhle , původně tam byly.. ale pak se to udělalo takhle to <ul id="area"> dělá tu šedou tabulu.. ale to <li> by tam asi sedlo líp mno.. ale to není vlastně muj problem
pepe, mluvíš o něčem, čemu asi nerozumíš.... skriptem (php) bez problému zmenšíš obrázek na náhled.... viz třeba moje galerie na http://schody.koprivnice.org/oktava žádné náhledy tam nemám, vše dělám pomocí php...
JR , jo to máš pravdu, nerozumim tomu.. asi si budu muset nastudovat něco z php.. ptz takhle je to blbé řešení a ta tvoje galerie nabíhá rychle!
pepe, no bla by o něco rychlejší, kdyby se tam daly na pevno náhledy, ale takto je to pro mě pohodlnější :)
JR, jj tjn, ale takhle nějak bych si to představoval.. dělá nám to na stejném principu, ale ty tam omezuješ tu velikost toho malýho a proto ti to jede rychleji.. tohle budu muset nějak vykoumat...
Džej Ár: Jo. Byla. Já to u svojí galerie takhle udělal.
napřed jsem si tam ty fotky vložil a dal jim určitou velikost v px, pak jsem to nafotil ( Print Screen ) Vložil do malování, vystříhal jednotlivý fotky, uložil je to samostatnejch souborů, pak jsem je v jednom programu naformátoval na gify a v galerii jsem jpg přepsal na gif a bylo to.
VzA: jasně, ale kolik ti to tak zabralo času, co? A stejně nechápu, proč tak složitě... že jsi to ještě fotil... ale mi to nezabralo čas žádný... jen jsem je nahrál na web (no, popravdě něco mi zabral ten skript, ale to byla investice do budoucna, teď už čas budu jen šetřit)
VzA: co třeba zkusit jiný editory než je malování :DD například takovej Irfan View s dávkovou změnou velikosti :DD malování sem si smaznul z windows ^_^