Prosiiim pomuzete mi s blogem?

Jsem zacatecnik a moc to nechapu,precetla jsem si jakpsatweb.cz ale o moc chytrejsi z toho nejsem,najde se nekdo kdo mi vysvetli jak si to sem vlastne mam vlozit to co jsem udelala v poznamkovym bloku? a vubec bych potrebovala pomoc,kyby bylo treba tak bych vam dala i uziv,jmeno a heslo kdybch to fakt nepochopila od vas,ale verim ze snad jo...diky a napiste prosim,treba i na mail. DIKY
uz.jm. ani heslo nikomu nedavej. lepe receno nikomu never.

to co mas v poznamkovem bloku si uloz jako index.html a nahrajsi to na server pomoci webovyho rozhrani(administrace), nebo prez ftp: http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
diky budu se snazit,ikdyz nevim jestli to pochopim,ja sem blbec no=(
Hmm takze to totlane nechapu,poradis co tam mam presne delat prosim?
začni tady http://www.jakpsatweb.cz/
nac tak kruta slova?

kazdy jednou zacinal a nekterym to jde proste pomalejc, ale kdyz budes pilna tak vsechno hrave doznes:-))))
Paja5-jak rikam,jakpsat web sem cetla vickrat ale....=((

a kdyz sem se prihlasila na to ftp.....cz tak sem si tam myslim neco nahrala ale co mam udelat aby se mi to ukazalo uz primo na camille.wz.cz? zatim se mi ukaze :Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp. .... ach jo=(
Jak psalas, že už máš nějakej soubor, tak jej přejmenuj na "index.html" a dej ho přes ftp na web. a pak už jenom v prohlížeči zadáč svoji adresu (www.camille.wz.cz) a uvidíš svoji stránku ;)
ja nevim co delam blbe,je prejmenovanej a dala sem ho tam ale porad jaksi nic tak nevim,treba ho tam davam nejak blbe,jak se to tam ma dat? treba sem to dala prave tak ale treba taky ne...
A co to tam pisou ze soubor chybi v korenovym adresari,kdyby tam radsi napsali jak ho tam dat,jee proc je to vsecko tak slozity=(
Takže znovu:
-přejmenuj jej na "index.html" (malými písmeny)
-připoj se na server přes ftp
-do tvého kořenovýho adresáře překopíruj ten index.html
-v prohlížeči si napiš svoji stránku a uvidíš, že tam bude ;)
tak to zkus prez web rozhrani
postup
administrace->správce souborů->a dole mas napsano: Vyber soubor na disku->vedle toho je formularove policko a hned vedle tlacitko Procházet...->klikni na to tlacitko a pak klikni na tlacitko Nahrát soubor

upozornuju ze to musi byt soubor "index.html" (nepouzivej velka pismena)
jasne uz je mi to jasny az na jednu vec-jak se dostanu do adresare?
oprava>klikni na to tlacitko vzber tvuj soubor index.html a pak klikni na tlacitko Nahrát soubor
přes nějakej ftp progrram nebo jednoduše napiš do adresního řádku (třeba do prohlížeče): "ftp://camille.wz.cz/" (bez uvozovek)
pak jméno zadej : "camille.wz.cz" a heslo
v tom budes hned po pripojeni na ftp
a kde je administrace? boze sem nejtupejsi clovek na svete
kdzy ses prihlasena tak uplne nahore na strance
to nema cenu ja to stejne nepochopim nebo spis nenajdu
sem v tom ftp v dokumentech a mam tam ten index.html a nejaky jiny blbiny,to je vsechno co vim,jinak sem mimo
když seš na tom ftp, tak tam nech jen index.html a všechno ostatní smaž.
ok smazano,co dal?
jak jsem psal, nech tam jenom index.html
jj mam tam jenom to ale co pak s tim?
ted uz by to melo fungovat samo
hm sak se podivej sam ze to jaksi nefaka=((