Nevim si rady se zvukem na pozadi

Zadala sem <head>
<bgsound scr="zvuk" loop="-1">

A nehrraje mi když zkoušim kliknout na stránku nic mám to špatně nebo to něco nepodporuje?
nevim ale nedávej to tam
Proč?
proč je to tak těžký
neni to tak tezky, ale je to proti vseobecne pristupnosti a navstevniky to dokaze dost rozcilit. Navic hudba na pozadi je, jako by sis dal na svuj web polepku "jsem lama", stejne tak, jako kdybys mela na strankach vseljake hybajici se gify, behajici text, datum a cas a podobne voloviny. Nejdulezitejsi je samotna napaditost a propracovanost designu, spravne naprogramovani a dostupnost, validita (ze zacatku alespon HTML 4.01 Transitional) a v nejdulezitejsi rade samozrejme obsah.
No gifi tam mám ,ale nehejbou se:) tak se na to vystřihnu
Sorry, jak mam horecku tak to trochu ztraci smysl a nemuzu to upravit, ale kazdy urcite pochopi jak to bylo mysleno.
asný v pohodě já sem třeba taková trhlá 17 holka mě se takový serepetičky líbí a když to fachčí tak proč ne:) je to otázka názoru a jak se komu co líbí:)
Mno jak myslis, ja to pouzivam akorad v administracnim systemu kdyz me ma na neco upozornit a nejsem u compu, nicmene tady to je:

<bgsound src="pisnicka.vaw" loop="-1">

soubor pisnicka.vaw musi byt nahran v tom samem adresari na serveru, jako bude ta html stranka kam tento kod das. Dej to do oblasti head.

Pokud to bude jiny format nez wav, nebo mid tak to bude blbnout, bude se to chtit stahovat, ukazovat chyby atp. takze to radsi prekonvertuj, kdyz uz. Ale jak rikam, je to volovina. Navstevnik bude mit treba ve winampu pustenou svoji hudbu, jukne na tvoje stranky a radsi je vypne, protoze se mu ozve cosi ohlusujiciho, nekvalitniho, co se mu ani nemusi libit.
dik sice si mě nepochopil ja mluvila jeno o gifech na zvuk sem se už dávno podle tvojí rady vyprdla může to bejt i otravný a mám zkušenosti že se občas i leknu když tp tam někdo má
no to je taky pravda, taky jsem se uz parkrat leknul :-D
Mno gify pokud nejsou takovy ty znamy pohyblivi, tak je to ok ;-)
*zname pohyblive
nojo jasný takový ty obyčejný se mi ,ale nelíbí to já mám rada takový jako třeba běžící kočku co vypadá jak živá
Tondys::: Tady si fakt člověk pokecá...

Jana Kameníčková:
Apropos: docela obyčejný trhlí holky z města - na těhle stránkách - to je jenom fór, že?
Jak jenom for proč?
ta fotka s tim výbuchem (ohýnkem) v pozadí je tak asi fér fór :DDDD
proč se nikomu nic nelíbí
protože to vypadá (bez urážky) fakt hrozně
Nojo to bude tim že nemám nápad
jee to spíš takovej pokus
Josef: heh, to mas tedy recht ;-)
Tondys::: Snesu překlep, ale jsem alergický - mimo jiné - na pravopisné hrubky až kraviny. V tomto konkrétním případě: nic neumím, nemám nápad, nemám snahu se naučit, ale naprosto nechápu, jak se to někomu nemůže líbit...! Alespoň že některé ty chybky opravila, s webem nepohnula ani o |