Hodnocení designu

Please mám zatim jenom dvě stránky ale prosim vás ohodnoťte mi zatim design stránek. Vim, podle vás mám zdroják strašnej, ale já se v něm (tak tak) vyznám ;-) Takže DESIGN a nic jinýho.
Design je pořád stejný jako byl - proč kvůli tomu zakládáš nový thread?
obsah zadnej, design zadnej, co hodnotit?
mno zhodnotim to slovy me byvale ucitelky: "znasilnil jsi sve vedomosti a vysledek radeji nechci komentovat".

ted vazne - je videt ze o tvorbe neco vis, ale blbe to pouzivas(no to byl spiz takovej preklad:-)))))
je to divne, nelibi se mi to. Navic bys mel misto tabulek pouzit CSS layout...
všechno bylo řečeno. Navíc mi nesedí černá barva k San Andreas.
Víte co jsem nikdy nepochopil? Proč sem vlastně píšu ;-)
Ptám se na DESIGN STRÁNEK, ne na DESIGNÉRA a jeho styl...
stoji za houby
tak ti to napíšu za všechny:

NENI TAM DESIGN!

a jesli by ses naucil nekdy cist tak bys sis vsim ze hodnotime stranku a ne tebe, n00be
Tondys: nejdriv sem taky chtel napsat ze design stoji za slovo zacinajici na "HO", ale prislo mi to moc drsny na Stalina :))
taky jsem se rozmyslel :-)
Na "HO"? HOdnocení? HOdnost? HOkynář? HOleň? HOmeotransplantát? HOmosexuál?
JO! Už to mám- za HOnorář, že jo?
..v podobe ho.. :o)
Ahoj,
koukal jsem na tvoje stránky a design se mi upřímně moc nelíbí, pro mě je moc tvrdej a neuspořádanej, barvy jedna přes druhou. Stačí jen sladit barvy a bude to !
Vyjádřím se k menu: je nepoužitelné, protože je ztěží čitelné. Čtenář se nesmí namáhat luštěním písma (atribut 'alt' by zřejmě byl OT :-( ). Navíc takhle dlouhé menu by imho bylo lepší vytvořit textem, ne obrázky. Podle mě bývá textové menu elegantnější. Navíc po přejetí položek menu se nám tu vystřídá všemožná paleta barev. Více barev na webu mě obvykle dost namíchne, ale tvůj web je naštěstí ještě dost daleko od křiklavě-červeno-žluto-zelených webů.
Dále nadpis: od "nejgrafičtějšího" prvku na stránce bych přece jen očekával více než jen stínovaný nadpis jiným fontem. Patrně jsi s designem "na zaseklý větvi" stejně jako já.
Nepochopil jsem význam změny šedi po přejetí nad odstavci. Změna barvy (obecně stylu) podlě mě poukazuje na aktivovatelnost prvku, takže zde nevhodné.
Šedé oddělovače se mi zdají moc široké.
O tabulkách už byla řeč. Mimochodem, ve FF mám i horizontální scrolling.