Hodnocení webu !

Ahoj všem, mrkněte sem http://www.srami.borec.cz a dajte mi vědět, jak se vám líbí !
Ať koukám jak koukám, reklamu wz nikde nevidím...
Kód nevypadá zle, ale tohle <body bgcolor="white"> patří taky do externího css. A co ten tag font? Podle doctype píšeš v HTML 4.01 Strict - ale font do něj teda nepatří. Projeď si stránky validátorem a uvidíš...
A taky nevím, jestli se taková fotka co je vpravo hodí na předpokládám profesionální stránky.
ano,reklamy nikde s tym musis nieco urobit lebo ti ten web do mesiaa zrušia.
Ja by som odstranil intro a trochu oddelil sekcie aspon o 2 mmedzery.Inak GJ
Vzhledově je to pěkné, líbí se mi to. Mezi tagy <title></title> bych však nedával název URL. Dále nechápu co je toto:

<meta name="description" content="xxxx">
<meta name="keywords" content="xxxx">

Na první pohled tak pěkná stránka, bych do tebe řekl že rozumíš HTML. Ale jak hledám tak hledám, nenacházím ani ukončovací tagy BODY a HTML. Je to škoda, chtělo by to napravit.
<meta name="description" content="xxxx">
<meta name="keywords" content="xxxx">

Toto tam máš ked máš nuke
Robert SDK:

Myslíš jako PHPNuke? Nevím jak se na to tváří vyhledávací roboti.
Ano to myslim.Každá php-nuke stránka v HTML kóde má.
Inak som si istý že to dotyčný zmenil lebo správne to malo byť :

<META NAME="KEYWORDS" CONTENT="News, news, New, new, Technology, technology, Headlines, headlines, Nuke, nuke, PHP-Nuke, phpnuke, php-nuke, Geek, geek, Geeks, geeks, Hacker, hacker, Hackers, hackers, Linux, linux, Windows, windows, Software, software, Download, download, Downloads, downloads, Free, FREE, free, Community, community, MP3, mp3, Forum, forum, Forums, forums, Bulletin, bulletin, Board, board, Boards, boards, PHP, php, Survey, survey, Kernel, kernel, Comment, comment, Comments, comments, Portal, portal, ODP, odp, Open, open, Open Source, OpenSource, Opensource, opensource, open source, Free Software, FreeSoftware, Freesoftware, free software, GNU, gnu, GPL, gpl, License, license, Unix, UNIX, *nix, unix, MySQL, mysql, SQL, sql, Database, DataBase, Blogs, blogs, Blog, blog, database, Mandrake, mandrake, Red Hat, RedHat, red hat, Slackware, slackware, SUSE, SuSE, suse, Debian, debian, Gnome, GNOME, gnome, Kde, KDE, kde, Enlightenment, enlightenment, Interactive, interactive, Programming, programming, Extreme, extreme, Game, game, Games, games, Web Site, web site, Weblog, WebLog, weblog, Guru, GURU, guru, Oracle, oracle, db2, DB2, odbc, ODBC, plugin, plugins, Plugin, Plugins">
<META NAME="DESCRIPTION" CONTENT="nukemods theme demo site">
No a to se mu asi nelíbilo, tak tam dal neznalých a bezvýznamných 4x.
To som si urobil aj ja na svojom webe :)
Sakra ja som si zistil že mám peknú prasiarňu v html :(,ale v html sa mi to ukazuje normal
Myslíš ty mezery ve zdrojáku?
Robert SDK: Máš tam x-krát <meta name="rs" content="rs">
Lama : ja viem,neviem čo je s tym uplne je to tam dosra ale v html editore to ukazuje uplne normalne :/
Uvodni intro nei spatny az na tu hudbu, ktera se mi tam moc nehodi, kdyz je to web s webdesignem..
Text dole na strance se mi moc nelíbí.
Polovina tvejch stránek nefunguje a nejsou optimalizované pro jiný prohlížeč než pro IE.
Xili:

Pokud mluvíš o stránkách srami.borec.cz, tak ve FF i Opeře nevidím větších chyb a že polovina stránek nefunguje, jsem si taky nevšim.
no docela dobrý. Intro v poho jen ta hudba -> te jsem se až leknul co to je. To bych osobně odstranil. ALe jinak v poho
ve FF se mi na strankach srami.borec.cz zobrazuje spatne diakritika, web je posazeny (intro nepocitam, to by tam ani nemelo byt a je vadne) moc nizko, takze musim posunovat scrollbarem. Kdyz jsem se dival na validitu kodu tak mi to u prvni stranky zahlasilo ze je stranka v doctype HTML 4.01 Transitional a ma celych 13 chyb (presto ze je tam jen vlozeny flash). Na index2.html mi validator hlasi 21 chyb. K designu: kazdy ma jiny vkus a obchodni politiku, ale myslim, ze na toto nikoho nelapis..