Kritika designu a webu

Co poviete na moj novy design http://www.speedy99.wz.cz ?
Chcel by som vediet co by som mal zmenit a ci vylepsit.

Za odpovede vopred dakujem
Celkem dobrý, avšak tři odkazy v menu ještě nefungují, ale předpokládám, že si seš toho vědom.
je to OK - ale tomu pismu bych pridal jeste aspon (1|2)px
Viem ze este nefunguju nejake odkazy lebo stale na tom pracujem a snazim sa to zlepsovat. Este by som chcel vediet ci sa zobrazuje menu aj ked si vypnete obrazky. Mne to funguje a chcel by som vediet ci aj vam.
Funguje s vypnutými obrázky (FF 1.0.6)
To som rad ja som to testoval na FF a IE.
Nema niekto Operu? Na tej som to netestoval lebo ju nemam teraz naistalovanu.
A proč si operu nepořídíš? :-/

jinak to v opeře (8.10) vypadá docela dobře, na první pohled se mi to líbilo a druhý jsem tomu zatím něvěnoval, ne že by mě to odpudilo, ale nemám dnes na nic náladu :-/
Tak ještě v Opeře 7.54 to je dobrý, akorát odshora je tam větší odsazení a s vypnutými obrázky OK.
Hezkej banner, jinak bych ocenila mailto v textu, kde tam uvádíš na sebe mail a možná klikací ty položky PHP, blabla v tom výčtu, co umíš, či co to tam bylo... :) Anebo alespoň vysvětlovací bubliny u toho - protože je pravděpodobnost, že když někdo si chce nechat udělat web, sám to neumí a nemusí vědět, co je to PHP třebas, že... :)
Nebylo by špatný dát reklamu doprostřed, ale to je možná Firefoxem (1.0.6) a nebo nevim
A taky jak má reference, tak u popisu „Ovzdušie“ máš

Popis: Vplyv dopravy na životné prostredie

IMHO by byl vliv lepší ;-) ale to je jen taková malá blbost. Jinak pěkný :)
IMHO vliv slovensky = vplyv :)
Nemam tam co kritizovat je to super.Gratulacia
Co se týče designu webu, tak toho na vyčítání bezesporu moc nebude (nicméně souhlasím s Laurou..)

A co se týče obsaho, tak toho moc kritizovat nebudu, protože NENI CO. --- Máš moc hezky designově udělaný stránky, jo, to jo, ale když chceš mít slušnou návštěvnost, je potřeba, aby stránky měly nějaký obsah, a to zatim nemají. Já myslim, že tento názor nebude zdaleka jenom můj, když řeknu toto:
Stránka je pěkná, přečet sem si něco o autorovi, a to je asi tak všechno, co tam bylo takže není důvod tam chodit znovu.
Mna zaujimal nazor na stranku a nie na obsah. Viem ze po obsahovej stranke je to zle ale na webe stale pracujem
Vsetci by to len chceli robit stranky a zarabat na tom pekne prachy ale malokto z nich to ozaj vie. Ty si jeden z tych co to nevedia, stranka je celkom fajn ale ked to videl ten obrazok hore tak by som si dal urobit stranku radsej niekomu inemu.
Doporucoval bych v referenci udelat vzdy maly screenshot dane prezentace