Prosím o zhodnocení projektu

Kdysi jednou mě napadlo udělat jakýsi internetový diářek neboli zápisník s upozorňovačem. Vím, že se nedá mluvit o konkurenci a téměř nepočítám s velkou využitelností, avšak přesto bych Vás chtěl poprosit nejen o celkové zhodnocení, ale hlavně o funkčnost, popř. připomínky, nápady.

Děkuji, Petr Bláha
Kanada? :-))
Mno na http://mydiary.wz.cz/ vidím jen Stránky jsou ve výstavbě ;-)
Aha sorry, zapomněl jsem zrušit povolení pro všechny IP.
nápad určitě zajímavý, tuším, že něco podobného funguje na cetnrum.cz s mailovým klientem. Nevím, nezkoušel jsem.
Určitě je to dobrý nápad a určitě se najde někdo, kdo to bude používat.

Jenmo na okraj, příjde mi to trochu bledé, při větším rozlišení je menu takové odtržené.
Zkoušel jsem upomínky, a poměrně dlouho jsem hledal, jak se přidávají....
Je fakt, že je to trochu bledší. Nechtěl jsem to mít obzvlášť kontrastný, ale asi malinko jsem to přehnal. Jinak třeba při těch upomínkách naběhne ještě horizontální menu pod hlavičkou (tak jako téměř u každé sekce).
Mně osobně se to moc líbí, jak grafické zpracování, tak nápad.

Ale jen jestli to někdo opravdu využije. Já mám třeba všechny takovýhle věci v mobilu..

Když jsem přišel na stránku, uviděl nahoře obrázek mobilu a četl jsem úvodní text, tak jsem váhal co to je zač. Aplikace pro mobil či klasická aplikace? Teprve zachvíli mi došlo že se to používá přes webový rozhraní. Nevím ale mně prostě přijde ten text na hlavní stránce trochu takový nepřesný.
Ještě se mi moc líbí jedna věc. Jestliže měním velikost stránky, kolonky pro přihlašování se hýbou směrem doleva a přesto že vlezou do loga, tak tam i docela seděj a nenarušujou design až na talčítko "přihlásit".
No, taky jsem zjistil první bug. Jedná se o dnes již velmi málo používanou verzi IE 5.0. Když se přihlásíte a klikáte na odkazy v pravém menu, tak se občas stane, že obsah stránky na levé straně skočí tak o cca 300 px dolů. Zajímavý, že IE 5.5 ani IE 6.0 to nedělá.
Je to zajímavý nápad - jenže o využití mám pochyby. Já se osobně nerad svěřuji někam "mimo" - včetně adres atd.
Jinak - přijde mi, že pravá strana stránky je zbytečně prázdná.
>> Jinak - přijde mi, že pravá strana stránky je zbytečně prázdná.

Myslel jsem i na uživatele s rozlišením 800×600, to je pak těsně vedle sebe, i když takových už je dnes velmi málo.