FAVICO.ICO problem

http://www.fsudezbudebordel.wz.cz/

zvláštní ve firefoxu i v opeře se mi ikonka zobrazuje ale v explorelu ne !
nevíte čím to může být?
Explorel je sviňa! :) A favikonka se v něm chová všelijak.

Doporučuji:

1) Uložit ikonku jako 16x16 px .ico soubor pomocí speciálního programu nebo online služby. (uložit jako gif, příp. uložit jako bmp a přepsat na ico není imho ideální)

2) Uložit ikonku do rootu webu a do headu vložit tenhle tag:

<link rel="shortcut icon" href="http://mujwebik.cz/favicon.ico" type="image/x-icon" />

3) Obětovat kozla a modlit se.
hanyZ: díky zkusím si stím ještě pohrát
Tak si s tím stále lámu hlavu ale v explorelu to prostě nefunguje... však zkuste sami na me strance...........
kde jste našli název explorel ? co to proboha je? jinak IE favikonu neumí, zobrazí ji až jak daný web přidáš do oblíbených. Jo a afaik klidně můžeš použít na favikonu v gifu a mít ji pojmenovanou favicon.gif a ani se nemusí linkovat, stačí, když je v rootu webu. Ale pro méně rozumné prohlížeče je to dobré nalinkovat...
Džej Ár : jo je to I explorer se stane překlep..... Ale jinak díky.... konečne mi to dokazal někdo vysvětlit proč v se v IE nezobrazuje, že se to zobrazuje až po zadání do oblíbených!
co udela toto:?
<link href="favicon.png" rel="icon" type="image/png">
To by melo byt jen a jen pro IE, ale musis to mit i v pngcku
Džej Ár: S přidáním k favorites máš pravdu, na to jsem pozapomněl. A ty pravidla, co jsem psal, zmiňuju, aby byla šance zobrazení favikonky co největší. Já mám na svém webu taky favikonku v gifu, dokonce hejbací :)

A stejně, přestože mám v IE stránky přidané do favorites, občas se mi favikona zobrazí a občas zase ne, já tomu nerozumím :-/

IMHO by IE favikony měl umět

Cituji z Jakpsatweb: "Pro šestou verzi Internet Exploreru je prý možno definovat ikonu ke každé stránce zvlášť (ne pouze jednu pro celý adresář). Navíc se ikona má zobrazovat v každém případě, ne pouze v případě přidání stránky do oblíbených... "
OndraSter: A na jpw se zase píše, že je to řešení pro Mozillu a Operu :) Je v tom teda docela slušný bordel ...