Dreamweaver

Zdravim,
chcela by som sa spytat, neviete mi niekto poradit nejaku stranku, kde by boli rozpracovane aspon zaklady toho, ako si vytvorit web stranku v dreamweaveri? Pozerala som si stranku jakpsatweb, no tam som nic nenasla. Vopred za pomoc dakujem :o))
Když jsi tam nic nenašla, zkus v Dreamweaveru klávesu F1.
na jpw je mam dojem neco malo o frontpage. Lepsi je ale, kdyz si to budes psat sama, napriklad v PSPadu ;-)
Skus si pozriet stranku www.digitalmedia.cz, je to vyhradny distributor Macromedie. Su tam aj nejake tutorialy (hoci starsie). Je potrebne sa registrovat.
Ak Ti to nestaci, treba zajst do kniznice a pozicat si nejaku knihu. O Dreamweaveru je ich dost.
http://interval.cz/?idcategory=17&idsubcategory=164
<<<Zdravim,
chcela by som sa spytat, neviete mi niekto poradit nejaku stranku, kde by boli rozpracovane aspon zaklady toho, ako si vytvorit web stranku v dreamweaveri? Pozerala som si stranku jakpsatweb, no tam som nic nenasla. Vopred za pomoc dakujem :o))>>>

Ak robíš web v dreamveri, tak asi moc návodou nenájdeš, ja som kedysi
tiež hladal. Snaž sa web urobiť hlavne čo najoriginálnejší, a pozor Dreamveaver robí v html občas chyby, s tým mám skúsenosti, treba to potom ručne opravovať,