Ohodnotit prosim

Chcel by som od vas neaky ten nazor o www.fofo.borec.cz ...
Zatial dik ...
PS: Nevenujem sa tomu dlho tak aj nejaka rada by sa mi zisla.
Zasekl jsem se hned na úvodní stránce na flashi... takže sorry...
mno je to hezky, ale

-jezdici text bych vyhodil
-centrovani textu a menu je imho krav*na
-IP adresa navstevnika je zbytecna machrovina
-menu by nejspiz chtelo nejak vic zvyditelnit
-nastaveni stranky na domovskou vynechat
ke kodu
-chyby ti tam doctype
-styl dej do externiho souboru
-kombinace <br /> a <br> me dostala:-)))(ikdyz to muze bejt jen nepozornost)
-jo a na konci kodu je maly "o", ktery jsi zjevne zapomel vymazat
ja len doplnim:
-niektore odkazy v downloads su nefunkcne (aspon vo FF)
-nedavaj vsade www.fofo.borec.cz! ma to byt podla spravnosti len fofo.borec.cz
budu stručnej, takže

1) to marquee je strašidelý, hrozně ruší , zkus s tim něco udělat, třeba zpomalit.
2) pohraj si s fontama, hodně blbě se čte - zkus třeba větší písmo, nebo ne tučný... ale určitě bych ho změnil (verdana, tahoma... TNR...)
3)v tom informačnim řádku (svátky, datum,...) si myslim, že čas je naprosto zbytečný


ze stručnosti všechno, ale hlavní je to písmo, pač to je opravdu strašný, nedá se to pomalu číst (ale co konkrétně máš zvolit, tak to ti neporadim...)
Dik za radu od kazdeho.
ZORRO: Ak das www.fofo.borec.cz a wap.fofo.borec.cz uvidis preco vsde pisem z WWW.

Ale aj tak dakujem. Pohrajem sa stym
take doplnim:
uvodni stranku bych uplne zrusil, navic vstup po kliknuti na flash je "hovadina"
Menu bych nejak zvyraznil a obsah bych take neudelal takto bily. Dalsi viditelnou spatnosti je maly text. Na pozadi bych dal nejakou jinou barvu nez cernou, nebo alespon nejake nenapadne srafovani, prechod, ci neco podobneho. Rozhodne bych to udelal vice plasticke, toto se mi zda takove monotoni. Dale dej CSS do externiho souboru, prime formatovani se dnes nenosi a ma to spoustu opodstatneni.

Dale pak jeste ke zminenemu DOCTYPE. Pokus se to udelat alespon pomoci validatoru, tzn. opravit trochu kod, mas tam 16 chyb na HTML 4.01 Transitional, takze by to nemel byt problem. http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.fofo.borec.cz%2Fx%2Findex.php