Kolik lidi se diva na muj web?

Jak zjistim kolik lidi se divá na můj web?
toplist.cz
blueboard.cz
Reknu ti to sam, je jich presne 0 a tak to zustane, jesli tam bude takovy nic jako do ted ;)
Já jasně volim TOPLIST.cz ....
pak ještě vim, že slušný služby poskytuje NaVrcholu.cz

blueboard je podle mě uplně na *. Počítadla jsem měl z blueboardu nejdřív, ale pak jsem zkusil toplist, a nemůžu si stěžovat...
Souhlas!
me se toplist moc nelibi. Vetsinou se do designu stranek moc nehodi, blueboard je @!#$, nejlepsi je pouzit sve vlastni, nebo alespon podobne jako na ne-e.net, kde si to clovek nejak tak nastyluje
Na weblight.cz si můžete upravit vzhled podle sebe, tak aby se to na ty stránky hodilo.
na toplistu můžeš mít průhlednej obrázek 1x1px, takže nejni vidět
Jak zjistím své ID?
já používám cnw:counter ( www.cnw.cz/counter )
Ale jestli tam pudeš mít to co tam máš teď tak se fakt nediv jestli tam budeš mít návštěvnost 0.
J3N:

http://toplist.cz/faq.html#Q5
já mám http://pocitadlo.abz.cz/ a nestěžuju si....
Ani stáhnout Hamachi si člověk od tebe nemůže. Nejprv udělej web, pak se starej o návštěvnost.

Jinak na tvou otázku (Kolik lidi se diva na muj web?) odpovím určitě: 0
Nípal: Ty nejsi zvědavý na jeho počítadlo návštěvnosti? Smutné... To já chodím pravidelně na jeho stránku JEN proto, abych se podíval, jak je krásné a jak dobře počítá. Zatím není moc ve formě, ale ... !
Lama: jsou i hezčí věci než počítadla na málo navštěvovaných webách. Například děvčata.
Tak na weblight.cz počitadlo upravit nejde. Je tam jen pár přednastavenejch můžností.

Kolik lidí se dívá na tvůj web? 0, na můj se sice dívá taky 0, ale řek bych že menší 0.
Kurva proč kolem toho tolik kecáte(ten první mi už odpověděl) to asi nemáte co dělat. :)
Radši pracujte na svých webech. (teď sem si vás dal všechny do jednoho)
Kurva proč kolem toho tolik kecáte(ten první mi už odpověděl) to asi nemáte co dělat. :)
Radši pracujte na svých webech. (teď sem si vás dal všechny do jednoho)
Kurva! Nauč se to psát jen jednou a zbytečně nerefreshuj stránku.
Kurva tak ať kecáme, tobě to přeci nic nedělá, o prachy si nepřišel. Tak co ti vadi?
Co prosím vás znamená to cizí slovo? Nějaký nový jazyk místo html?
Na jakpsatweb se o tom nikde nezmiňují...
O děvčatech? To musíš, ehm, trošku jinam, třeba mimo svůj byt :)
Slyšel jsem, že venku - za dveřmi bytu - žijí různé obludy, valí se tam proudy žhavé lávy, vzduch je plný jedovatých plynů a tak vůbec - prý tam není zrovna dvakrát bezpečno.
No právě, a tam žijí děvčata.
To že tam jsou schopna přežít, o něčem svědčí ...