hodnotenie webu

prosim o zhodnotenie webu http://www.himsouls.wz.cz
Je to hezké. Zrušil bych vstupní stránku (opruz) a asi bych "o stupeň" zvětšil font.
hanyZ: ja som ju chcela zrusit... nastavila som si vkladanie reklamy dole a myslela som si, ze to bude na kazdej stranke dole... lenze ono to vlozilo reklamu do vsetkych tych includovanych suborov... a to ozaj blbo vyzeralo:)
Líbí se mi to a souhlasím s hanyZem. Je pěkný taky měnící se hlavička při kliknutí na určité menu. Chválím i obsah a barvy.
když už máš stránky v php, tak je nejlepší vytvořit soubor např. reklama.html (reklama.php atd.), do něj dát značku pro reklamu. V nastavení reklamy pak nastav reklamu Na úvodní straně nahoře a vypiš cestu k souboru reklama.html. Ten pak ale musíš umístit např. pomocí include na každou stránku, jedno kam, tedy i na všechny dolů, ale musí být na všech.
Mě se to taky líbí. Ale z pohledu běžnýho uživatele (to jsem vlastně pořád :-) mi vadí ten zvuk na indexu. Když prohlížím net, tak většinou poslouchám muziku. Ale je to jen na začátku, takže se to dá rychle vykliknout.
dakujem za vase nazory a tipy na vylepsenie:) hlavne tonikovi za navod, ako to vyriesit s tou reklamou...