Další dotaz u kterýho si můžete hodinu pokecat.

Jak docílim vložení souboru s příponou---.jpg , ve kterém se budou měnit dva obrázky. Příklad : Vidíte fotku a nejedete na ní míší a ona se změní na jinou fotku.
Ale předpokladám že sem vás tak nasral že mi nikdo neodpovíte:)
jestli trochu rozumiš javascriptu, koukni na zdroják těchto stránek http://www.sweb.cz/petrovahonda

tam se fotka mění po najetí myši na úvodní stránce - ta stříbrná honda
Fakt dík.
>> souboru s příponou---.jpg , ve kterém se budou měnit dva obrázky
v souboru jpg je jenom jeden obrazek. je tedy treba mit dva soubory jpg - kazdy s jednim obrazkem - a nejakym zpusobem je pri najeti mysi vymenit. javascript, css. stfw.
btw jestli se budes takhle chovat, nediv se, ze si z tebe budou delat srandu. a zbytek se na tebe vysere
a preco by nemohol mat html subor priponu .jpg? Ved predsa ak pouzije mod_rewrite, tam moze mat priponu napr. aj .exe!
Já nevim co pořád řešíte. Já sem jenom konstatoval.
Jinak všechno v pohodě. Jinak mě hlavně naštvali tou nulou.
0
2OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO: to si vážně neumíš vymyslet nějakej nick? Tahle tvoje blbost rozhodila tabulku se seznamem témat. Už aby tenhle thread zmizel v propadlišti dějin, nebo ještě líp, aby byl smazán... Tohle je vážně o ničem.
pro adminy: nechtěli by ste udělat omezení délky nicku? tohle se fakt dá zneužívat borcema typu OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...
<HTML>Clovek ktery se podepise OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
mi nepripada jako "borec" ale jako ....</HTML>
Význam a výklad těch teček může být opravdu zajímavý :-))