Tak uzto spravujete asi tak 2 dny tak to uz musi byt v pohode ne!!!!!

hmmm laskave ¨nechte moji skolu na pokoji nikdy sem nem neplatil ani ja ani nikdo jiny uplatky a vsechno co sem dokazal sem udelal podstive tak pomcte....
a jste neco muzu vedet proc se vam nelibi kgb???
1) Smažte to,serte na lidi,bude to sice kopanec,ale je tu minimum lidi,kerý to nemaj zálohovaný....
2)nevim nevim nevim jestli sem ještě píšeš,ale jseš každopádně ten největší debil ne světě....uvědom si,že proti sobě máš asi tak 20 lidí jenom v tomhle fóru,kerý jdou proti tobě....A TY SEŠ DOHAJZLU TAK BLBEJ,ŽE SI MYSLÍŠ,ŽE TO VYHRAJEŠ???
3)bejt tebou,zalezl bnych někam hodně hluboko do země a zakopal bych se....aspoň bude na světě mír
Ty mozna ne, ale ten muj kamarad by bez tech uplatku neprosel(z toho si nic nedelej, uplatky musi bejt, bez nich to vazne nejde).....za druhe, kdybys tu napsal neco srozumitelne, bez vycitek, bez hany a urazek, urcite by se nikdo tady nestaral o tvou skolu....
Proc ne kgb?

Precti si laskave podminky........a srovnej s wz......pozorne!!!
NO ale jedno mi uprit nemuzete muzu byt dement jaky chci ale zalozil sem forum ktere ma 80 pristupu denne tim se muze chlubit maloktery amater....:O)
4 NEZNALEK
S tema zarukama u placenejch sluzeb je to takovy trochu na hrane a to se netyka jenom WEBovych sluzeb. Vezmi si treba mobilni operatory.
Jasne, uz jdu hajat, tedy menim flek sedici za chodici....s mobilama mi radsi dej pokoj, do dneska se soudim se vsema trema....mobil je metla lidstva, ktera je znici....pokud nekdo to nezastavi....nesnasim mobili, kdyz sem byl v USA, tak tam se dalo rict, ze mam mobil, u nas je to akurat pro teanegry, ale take ne pro vsechny....
Ja mam sve webovky zalohovane tak me nebude pripadne mazani vadit. Ikdyz, jak o tom premyslim, tak jsem tam jeste mel ulozene jine stranky, ktere u sebe nemam...ale ja to preziju:-)
Tak to me fakt nasralo,co si o sobe mysli Sniper apod...ze se zadna skola nevyrovna s tema v Praze,pcha,to je ta namyslenost Prazaku,to fakt miluju...
Nechte Prahu Prahou......vykaslete se na to.....Prazaci byli, sou a budou o kapanek chytrejsi.....Proc ? Protoze na to maji lidi.....
To je vecnej a nekonecnej boj Praha vs Brno, nebo Cechy vs Morava, Horni Dolni vs Mala Velka.
A hlavne zaminka pro hadky a to treba na webu nebo v hospode.
Administrator je ...
No kdyz myslis,to je vec nazoru...ale to je tak vsude,vem si,jak jsou namysleni Americani a chovaj se nekdy povysene,tak todle mi obcas pripomina Prazaky...hmm,ale to je tak vsude...
No on sice na Prazaky kazdej nadava, ale Prazsky penize jim nesmrdej. Po cely Praze dela sakra velka spousta mimoprazskejch delnasu a to i z Moravy
->Ten co si říká neználek Ty jseš asi fakt vypatlanej, jak se nazýváš. Že mají více lidí? Celá Praha může být vypatlaná a Brno centrum mozků. Ne sorry. Tím to asi nebude.
Ale ja to rikam z myho pohledu,z pohledu delnika je to mozna jiny,ale co znam prazaky,tak zastavaj nazor: My jsme nejvetsi hlavni mesto,my jsme nejvic,my jsme nejlepsi...
No nevim, ja myslim ze deleni na Praha nebo nePraha je spis takovej zamer pro popichovani
když tak tady čtu ty vaše přízpěvky nabyl jsem názoru, že jste blbci. Ale "nevim nevim" je čurák s velkym Č.
Pokud si to myslis...ja si nezacal,to tady SNIPER rikal,ze zadna skola se nevyrovna tem,co jsou v Praze a tys rikal,ze Prazaci jsou nejchytrejsi a takovy povysovani me fakt stve...!!
->maniak Se ozval fakt ten pravej.
Zpráva pro nevim nevim, kterej si myslí, že když je ve čtvrtým ročníku na oboru elktronické počítačové systémy, že sežral všechnu moudrost světa. Můžu říct, že takovou školu sem vystudoval v Praze taky a chci ti jen říct, že až budeš mít nějaký zkušenosti z práce tak teprv začni něco kecat. Já dělám správce sítě, ale takovýhle blbečky jeko si ty fakt žeru. Netvrdim o sobě, že sem nejchytřejší, obzvlášť v tomhle oboru se učíš celej život!!! Ale chtěl bych vidět tebe jak bys to zvládnul ty!!! Obávám se, že už by to nefungovalo nikdy, tak nekecej do toho, do čeho nevidíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ten záhadnej nevim nevim ( nebo hovno vim?) se nějak podezřele dlouho neozval.
STANDIS.............moje slova
WEST: protoze uz sel spat...