rolovacie menu

caute, na stranke by som chcel pouzit rolovacie menu (select box/vysuvacie menu/drop-down menu/combobox/listbox=>to vsetko mam z jak psat web :) )Na jak psat web som si to nasiel a take menu sa mi aj podarilo spravit, ale neunguje mi ako odkaz. Ked pomocou menu vyberem nejaku moznost, chcem aby ma presunulo na inu stranku, aby mi to fungovalo ako odkaz. Ako to mam spravit? Skusal som tam vopchat a href ale to nefunguje...Prosim poradte
Dakujem :-)
no tak som sa popozeral este tu na fore a prisiel som na to, ze sa to uz asi rozoberalo. je tam ale js...ak by ste niekto vedeli ako to mat bez js tak mi dajte vediet :-) dik
Já myslim, že bez JS to nejde, ne? Leda s PHP, ale na to já nejsem. Já tam mám JS...
Já mám takový dojem, že nedávno tady někde bylo téma, které se týkalo takového menu a bylo to uděláno v CSS - takže hledat, případně Mr. Google :-))
Jestli to chápu dobře, tak chceš mít PullDown menu bez nutnosti odeslání, potom tedy:

http://java.tatousek.cz/script_view.asp?zobrazit=6
Lama: To je vono, jenže v IE to chodí jen za pomoci souboru hover.htc, kterej je plnej JS :)
Ale je fakt, že na intervalu už je nějaká varianta čistě s CSS
http://css.interval.cz/clanky/experimentalni-vysouvaci-hover-menu-bez-skriptovani/
skusal som to co napisal blahapet, take som aj chcel....ale teraz :-) ked som si skusil co napisala Laura, zmenil som nazor co chcem, je to krajsie a je to bez JS
diky vsetkym
skusal som to co napisal blahapet, take som aj chcel....ale teraz :-) ked som si skusil co napisala Laura, zmenil som nazor co chcem, je to krajsie a je to bez JS
diky vsetkym
máš hnusný stránky....
můj je hezčí....jsem totiž kurva dobrej webmáster....
Koukám, pan mistr promluvil. Nic proti, tvoje taky 2× krásou neoplývaj.
No tu něco smrdí .............................
Díval jsem se na ty tvý stránky a řeknu ti že je tu hnus a moc bych se nechválil, máš to úplně na nic. Viděl jsem lepší. Ale neříkám že ten můj web je nejhezčí, nejsem tak dobrej jak profesionálové a ještě k tomu mám to ve výstavbě. Ale ten tvůj je hnus
madder

chápeš, že ty tvoje stránky jsou k smíchu? :)
mistr plesa>tvoj nazor na moj web ti neberem, je to tvoj subjektivny nazor. ak mi tu niekto napise nazor na moju stranku tak mi to nevadi, ak mi niekto vytkne chyby tak ich mozem aspon napravit, ale napisal som tu, lebo som mal nejaku otazku a nie pre zhodnotenie celej stranky
2 MISTR PLEŠA (=Mister webmáster): A komu to cpeš, woe, komu to cpeš? Myslim, že mluvim za všechny, když řeknu, že mě serou ty tvý kecy o tom jak seš užásnej a kdesi cosi. To že seš nějakej namachrovanej fouňa, tak to mi je úplně jedno, ale nemusíš srát tydle kecy do skoro každýho tématu na wz.

(předpokálám, (jak je tvým zvykem), že mě teď zkritizuješ můj web a napíšeš, že máš milionkrát lepčí,,, ale kdybych s tim nepočítal, tak to nepíšu.)
miky

až budu zítra střízlivej..tak ti všechno vysvětlím...

flintus

ale tak co mám dělát....když tvůj web o jednom nejmenovaném režísérovi je hroznej.....vůbec se mi nelíbí....a jako vůbec vůbec....a zítra ti také vytknu chyby....:)
2 "Mister webmáster" >>> Podivej se, mě se zase vůbec nelíbí tvůj web. Co se mýho webu týče, tak mě se líbí, a ještě příde začátkem listopadu vylepšení (vypadne ten tabulkovej lay.). Prostě se mi hrozně líbí můj web, ALE NEMÁM POTŘEBU SRÁT TO NA FORUM NA WZ!
Mě se taky STRAŠNĚ DĚSNĚ MOC líbí můj web :)
A TAKY TO SEM, SAKRA, NESERU! :D