Za můj skvělí web žádám ocenění...:)

Tak sem trošku votunil můj web.......a na základě vašich připomínek....jsem.....zmenšil písmo celého webu....a upravil hlavní logo.....takže myslím, že to už vypadá vcelku k světu.....takže čekám nějaké ocenění....nebo aspon pochvalu....že by? :)
za "skvělí web" žádné ocenění bohužel dostat nemůžeš...
..ale ano, může: ČJ za 5!
Ééé, to jako má bejt "neokousaný" logo?
Hmmm... :D
tak lidííí...no tááák....aspon malou pochvalu....víte jakou mi to dalo práci...:)
No užuž jsem chtěla napsat něco pochvalného :-), ale pak jsem v menu klikla na SMSbránu a zjistila jsem, že se nemůžu pohybovat v submenu tvého menu, protože mi neustále uniká.
pouzij CSS aby sa ti pri CTRL+tocenie kolecka na mysi, alebo zmeneni velkosti pisma cez menu v IE nemenila velkost pisma.
- Trochu to zdokonalis, ale inak stranka nic moc.
- To zahlavie je zbytocne velke
- asi 19/20 odkazov nefunguje.
- přidat tuto stránku mezi oblíbené - kludne to vyhod, stací ak je to tvoja oblúbená, nik iný si ju totiz nepridá
Pokracovat radsej nebudu.
Víš, bačo, já prostě nemůžu koukat na absolutně nechutně divně rozostřený písmo toho tvýho "loga" a potom tady napsat, že to máš "skvělí"... To fakt nejde :)
laura

cože? ty máš něco s očima.....kdo další neumí číst, že nedokáže přešíst nápis na mém logu.......:))
spooky

jj s tím do oblíbených to vím, že to není moc in....ale mě se to tam prostě hodí...a ničemu to tam nepřekáží...tak proč by né....

stránka nic moc....no to je zase podle v kusu že jo....

logo je myslím, dostačujíc velké....

19/20 stránky nefunguje proto, že zatím není hotová....
Neříkám, že ho nedokážu přečíst, ale to neříká ani Laura. Ona jen říká, že to je rozostřený a s tím já plně souhlasím.
celej tedle dela web je pošahanej...
No, zdráhal jsem se odpovedět někomu, koho mám na blacklistu, ale mám dobrou náladu:
Dyť tam nic není! Každý odkaz vede na 404.
Hele, Bačo, já to vidim rozostřený, protože to je rozostřený. Chtělo by to udělat znova a normálně - čili vzít pozadí, na to napsat bačabrutálweb, uložit pro web jako jpg, png nebo co chceš a znova nahrát na server. A nekomprimovat to na velikost 1kB. Je lepší, když si uživatel chvíli počká, než když se mu tam rychlostí blesku objeví prasárna :)
Nerad kritizuju - takže řeknu jeno pár slov - z tý ankety můžeš vymazat všechny odpovědi kromě tý - "Je to na blití"! TOŤ VŠE
Nemusí to mazat, přece 89% taky mluví za sebe, ne?
Ale principielně by byla docela prča udělat anketu jenom s jednou odpovědí :D Akorát nevim, jestli by to blueboard dovolil, tam máš snad přednastavený minimum dvě odpovědi :(
Thalia

Hele ty nosíš nějaké dioprtrie nebo něco? jako já si nemůžu pomoct...ale mě to roostřený vůbec nepřipadá...jako možná ten nápis.....ale fakt jen trošku....tak nevím co se vám nelíbí.....

Marcus flintus

Jasně tarantíííno :) asi skopčím tvůj web....ten je moc povedený...:)

Marek z markova

Blacklist? jůůů co to je? a noo vííš....nic tam eště moc nefunguje....pač....to ještě vůbec není hotový....ale věci v infu fungují...:)tady hodnotíme vzhled...

Laura

Tak jak si to ted popsala jsem to i dělal....a vůůůbec....ale vůůůbec mi to nepřinde rozostřený.....vy máte fakt nějaký divný voči....

My flower

Nebudu komentovat něco co napíše někdo kdo udělá takovou prasečinu o tak staré hře....
MISTR PLEŠA: v každé případě ten čevený nápis, který se vznáší nad paneláky působí odpudivě.Na první pohled bych řekl, že nápis je poškozen jpg kompresí a neprospívá mu ani to, že je červený na modrém pozadí.Ještě by z něj mohlo něco odkapávat ...
franta

tipuju...že tobě je tak třicet....a weby je tvá práce vid...:)
...třeba radioaktivní sliz :)

Hele, Bačo, vsadíme se? Pošli mi na mail to pozadí a uvidíme, jak se to dá udělat ostře :)
MISTR PLEŠA: tipuješ špatně
MISTR PLEŠA: to se vopravdu musíš navážet do každýho, woe, kdo ti zrovna nevychválí do nebes tvůj hroznej web?
nebesa nam seslala blyskani a znicila tvuj web:)
hehe dyline zrejme mas deoptrie ty kdyz nevidis ze ten napis vypada tak jak vypada :D

ale tak co ucenej z nebe nespad a treba se jeste nestih naucit co je komprese ... :D
tarantino

já se navážím pouze do lidí...do kterých vím, že mám právo se navážet....

laura

tak pošli majla....sem zvědavej....a to moc :)

Ondraster

e-e...ses trošku sekl....

Vydra

ty nosíš brýle? nebo špatně vidíš? jako jáá fakt si nemůžu pomoct, ale mě to přinde uplně v poho.....já vím, že ste se toho prostě chytli...ale což........:) ty jedna kompreso...:))