problem so strankou

mam problem so svojou strankou http://himsouls.wz.cz/ po kliknuti na obrazok na uvodnej stranke sa uzivatel nedostane dalej, vraj to chvilu nacitava a potom zamrzne... ale nerobi to vzdy alebo vsetkym.. viem len o par ludoch, ktorym to nejde spustit. a vobec netusim preco a co s tym mam robit... a nejde to ani tak, ze daju do prehliadaca rovno adresu stranky, ktora sa ma zobrazit ako prva po kliknuti na obrazok...
vie niekto, kde by mohol byt problem?
Netusim mne to ide hned ani to dlho netrva par sekund takze neviem :)
tos mi to taky slape jak ma :o)
blemc ani ne za vterinu mi ty stranky naskocily uplne bez problemu mozna tam zadna chyba neni, ale tvy kamosi se koukli na stranky moc brzo po aktualizaci stranek protoze nekdy chvili trva nez se stranky zprovozni po uplouadovani na net je to trochu problem ale nic s tim neudelas
v pohode
no, ved aj mne to ide a asi 99.9% ludi, co tam chodia, tiez.. len par ludi mi hovorilo, ze im to nejde, proste sa tam nemozu dostat... a myslia si, ze stranka je zrusena alebo co, co mi pochopitelne trosku prekaza:) tu stranku som prerabala, ale odvtedy ubehol uz asi mesiac.. tak neviem, ci je to stale ta chvilka, co to trva, kym sa to zprovozni... proste neviem, co sa s tym da robit (ak sa nieco vobec da) a co mam tym ludom povedat.. a neviem, kolko takych je...