Pomoooc

Prosím pomozte někdo!Na mojí stránse boubelky.wz.cz mi kromě indexu a návštěvní knihy vůbec nic nefunguje!Web jsem vytvářela v microsoft front page,ale přestořže jsem všechny postraní stránky(nova_stranka_1 apod.)zadala do správce souborů tady na stránkách na webu se zobrazí jenom nenalezeno :( prosím help...html moc nerozumím a nechápu co je špatně...
WZ je unixový server a jako takový nepodporuje diakritická znamémka ve jménech souborů - odstraň háčky a čárky ze jmen souborů
lépe řečeno: odstraň háčky a čárky v odkazech na soubory, jména souborů jsou bez čárek a háčků.
Myslíš jako ve správci souborů nemít nová_stránka_1 ale nova_stranka_1 ?Jestli jo,tak v tom chyba asi nebude protože to už mám a stejnak mi to nefunguje :(
ne, myslím v souboru index.htm (na webu je to http://boubelky.wz.cz/index.htm) - tam se odkazuje na jméno souboru nová_stránka... a taková na webu není protože tam to je bez háčků a čárek.Podobný problém je s okazem na obrázky na těch stránkách nová_stránka...
ale nemáš děvče milé boubelaté, nemáš....¨
pořád vidím čárky
Jupííííííííííííííííííííííííí,díkes kluci

vaše boubelka
a helejte...nevíte proč mi funguje v intrnet exploreru a ve firefoxu ne?
Co to je funguje.Já vidím stránku v IE i v FF stejne a zdají se stejné
no funguje jako po kliknutí na tlačítka a tak...v ie funguje všechno,ale ve ff funguje jenom index
a stisknutí Ctrl F5 nepomůže?
Mně ve FF funguje zdánlivě vše.
cely menu mi ve ff funguje. ale ty obrazky na kazde strance dole ne, protoze tam mas ../Obrázky/......
no a co tedy s těmi obrázky?jo a ještě mi nefunguje pozadí :(
../Obrázky/Girls/1003.gif

odkaz k obrázku 1003.gif
Obrázky - jméno adresáře obsahuje á - to je špatně
a podle zápisu je obrázek v adresáři Obrázky, který je o jednu úroveň výš než je soubor, který se na něj odkazuje - takhle je to na tvém počítačí ale na wz to není možné.

v kořenovém adresáři webu (to je tam, kde je soubor nova_stranka_1.htm si udělej adresář obr a do něj nahraj obrázek 1003.gif.Odkaz pak bude ./obr/1003.gif

s pozadím je to to samé : <body background="../BgPink1.gif" - to je odkaz do jiné, nepřístupné, dimenze, nakopíruj BgPink1.gif do adresáře obr jako minulý soubor a odkaz bude <body background="./obr/BgPink1.gif".
jo, ve FF to funguje napohodu...
Doprčic já se z toho pominu!Viděli jste co se mi s tím stalo?Pomoooooooooooooooooooooooooc!
www.kájíček.cz/button5.jpg

Co to je? To myslíš vážně!
Karolína: dej si velkou čokoládu a pomalu ji celou sněz.Při tom jak budeš odlamovat jednotlivé kostičky si říkej:

Nebudu používat háčky,čárky a kroužky ve jménech souborů
Nebudu používat háčky,čárky a kroužky ve jménech souborů
Nebudu používat háčky,čárky a kroužky ve jménech souborů
Nebudu používat háčky,čárky a kroužky ve jménech souborů
Nebudu používat háčky,čárky a kroužky ve jménech souborů
Nebudu používat háčky,čárky a kroužky ve jménech souborů
Nebudu používat háčky,čárky a kroužky ve jménech souborů
...