Co mi na to povite?

Kouknete na muj web a poradte co pridat? (loga zmizej v kratke dobe, uz se pracuje na novem).
Ankety prejdou do PHP.
BTW jakej styl anket je lepsi? Vse v jednom radku, nebo ve dvou radcich?
nevim, no, máš to takový splácaný.. trošku bych odsadil střed od krajovejch sloupců...
jinak myslim, že by ta reklama byla rozhodně lepší dole...
no jelikoz nechci reklamu od wz.cz na kazde strance, tak ji mam pouze na uvodni. Potom co navstevnik prejde jinam, tak uz se k te reklame nedostane. Splacany? hm. Ale jinak dik.
splácaný - to je jenom neumělecky řečeno.
je to tak moc všechno blízko u sebe, na můj vkus.
jn, videl jsem tvuj web. (trochu se ti to v Mozila FireFox spatne zobrazuje)
to je blbost, od začátku to chodilo v IE, a asi před týdnem nebo dvěma jsem to naprosto perfektně rozchodil i ve fajrfoxu (mě to funguje),,, takže nevim, kde by měl bejt problém.
no trochu tam mas jinak mezery, je to chybnym pocitanim IE-cka.

Este nekdo nejake vylepseni k memu webu? Diky predem.
Mno abych se priznal pravdu, tak jsem napr. takovy tag <font class="datum"> jeste nevidel. Je to takova zajimava mutace mezi primym formatovanim a css. Ted tak koukam, ze je tam casteji pouzite prime formatovani. Proc to vse neudelas css?
Zarovnani webu bych udelal na stred, ne vlevo. Ta reklama, mno nevim, mno. Osobne by se mi libyla asi vic na kazde strance dole, nez nahore, ale vec nazoru.
K designu; nepochopil jsem to prazdne tlacitko v menu a zda se mi to celkove takove neucelene. Logo, zda se, k tomu vubec nepatri, nebot neni nijak s ostatnimi castmy webu spojen. Ty samy, nejak spojene take nejsou a z na casti ve stredu. Ta modra, ktera tyto casti vyplnuje je imho moc vyrazna, pozadi bych doplnil nejakym vzorem, srafovanim, napr. ci necim podobnym, aby to nepusobilo tak prazdne. Takze jsi asi pochopil spravne. Predelat cely design, respektive udelat novy ;-)
btw co je to ® Gismo? Ty mas autorizovanou firmu Gismo registrovanou na uradu, ci co? Spise bych pouzil $copy; Copyright ;-)
* ©
Me prijde ta podkladova modra moc agresivni, zkus to dat vic do pastelova nebo tak, nevim presne.
2 gismo
>>no trochu tam mas jinak mezery, je to chybnym pocitanim IE-cka.<<
no a vadí to snad, woe? copak za to můžu, že IE a FF počítá jinak? to není můj problém... jinak btw. kuli tomu jsou moje stránky špatný..? á tak to jó..
2 Tondys: ja ti dam. ;)
2 Marek z Markova: napis mi nejaky hexadecimalni cislo barvy.
2 Tondys: pro tebe je mozna vyrazna, protoze mas LCD. Firmu sice nemam, ale ten design sem delal ja. Jinak to formatovani pomoci toho font to sem mel z doby kdy sem prechazel na css, na tu historii sem se poradne este nevrhnul, este ani neni v SQL. Neboj logo bude jiny (by eXe), na stred t dam az udelam dalsi design, kterej uz mam mimojine diky tobe vymyslenej
(X-boxXp), prazdne tlacitko, je pro skok na hlavni stranku, tohle js menu, stejne pujde do..., uz mam php, jen ho vlozit. Reklamu neresim, je jen na prvni strance, na kterou uz se uzivatel pomoci menu nedostane.
gismo: jde to.. a jeste btw: rekl bych ze k hodnoceni tu jsou tvoje stranky a ne marcusovo.. a to ze ti rekl nejakou pripominku se hne dnemusis poustet do nej
no jen jsem se o jeho webu zminil, nic vic. neres.
Kdyz pracujes na novem tak proc ho chces ted hodnotit?