Zhodnocení mého webu.

Chtěl bych od vás zhodnotit můj první web na kterém dělám. www.myk500i.wz.cz Děkuji.
Nevypada to zle... jen bych na prvni strance, co se zobrazi, zvetsil pismo..
Jinak je tam jedna hodne velka chyba a to absence reklamy!
pěkný, jenom tam dej již zmíňenou reklamu, pak ještě vyhoď odtamtud rámy.
Jo to napravím
ja tam nic nevidim, iba koniec komentara a reklamu...:-/
sorry kamo ale mas to blby, nevím jak to, ale kdyz sem dosel tak se ukazala reklama a cosi co vypadalo jako konec poznámky v html...
sem mělo být tam....!
Hmm ja by som nieco poriesil aj s menu nejaky ten :hover a inaq fayn ;-)
Reklamy by tam uz byla... zato zbytek stranek zmizel...
Sorry,ale jak sem tam daval tu reklamu tak sem tam něco zdrbal a přestalo to fachat v IE a Opeře. U mě v Mozille to jde v pohodě. Co nejdřív to opravím...
Už vím čím to bylo...měl jsem to na straně 3, protože jak to dam na index tak to nejde vidět. Tak jsem to měl jenom na straně 3 a oni mi to musaeli dát na hlavní stranu. Proto se tam objevila jenom reklama. Už to jde, ale kdyby se to zase stalo tak napište. Díky.
Teď když už jsem to sprovoznil a jde to ve všech prohlížečích, tak mi to můžete někteří ještě zhodnotit. Díky
mozna by neskodilo pridat na kazdu stranku jazykove kodovani...pro spravne zobrazovani českých znaku... kdyz uz je to v tech ramech...
jo...vím. Hodně na to zapomínám. Někde to mám ale malokdy. Díky za radu
Ještě se zeptám... Jak udělat web aby byl široký jen 800 px. a dál by to nešlo. Žádné opakování a byl by ve středu.
Napíše mi někdo nějaký zdroják na tu šířku celého webu 800 px. a aby byl ve středu? Prosím
Už toto někdy bylo a už nevím ani od koho.

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"><head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2"><title>Untitled Document</title>

<style>
html, body { margin: 0px auto; width: 800px; }

#header { width: 800px; height: 40px; background-color:#6699CC;}

#menu { width: 100px; float:left; background-color:#33CC33;}

#content { margin-left: 100px; background-color: #FF6633; }

#footer { width: 800px; height: 20px; background-color:#993366; color: white; clear:both;}
</style></head>


<body>

<div id="header">
Tohle budiz hlavicka stranky
</div>
<div id="menu">
<a href="#">Menu item 1</a>
<a href="#">Menu item 2</a>
<a href="#">Menu item 3</a>
<a href="#">Menu item 4</a>
<a href="#">Menu item 5</a>
<a href="#">Menu item 6</a>
</div>
<div id="content">
Lorem ipsum, atd...
</div>
<div id="footer">
Tohle budiz paticka stranky
</div>


</body>
Jo diky moc...
jde to, ale zda se mi to take jednoduche
No zatím to je jednoduché...taky trochu i pro mě abych se v tom vyznal. Ale po Vánocích to hodně změním. Dostanu knížku Kaskádové styly...tak snad mi to pomůže.
Ještě bych se chtěl zeptat jestli neznáte nějaký web kde jsou takové různé věcičky na web...např.hodiny,datum atd. Díky...
Prosím...napište mi někdo nějaký ten web. Hodně to potřebuju tak za všechny adresy děkuju...
nepotřebuješ... nikdo nepotřebude vidět na tvém webu, kolik je hodin, protože to všichni vidí povětšinou vpravo dole na liště. Nepotřebují se u tebe na webu dozvědět, kolikátého je, protože to vědí.

jinak se zeptej přítele gůgla, jestli na tom trváš.