Problém s odkazy

Ahoj. Prosím neporadil by mi někdo, jakou dělám chybu, že na mojí stránce:www.agility-tabor.wz.cz mám to menu, a když tam kliknu třeba na naše členy, tak se mi to zobrazuje v tom Menu a já chci,aby to bylo na celé stránce...Doufám, že jste pochopili můj problém. Předem Díky:)
poradil bych, ale zadny menu tam nevidim
No, když dáš vstupte, tak tam nahoře, jak jede ten tex, tak tam je napsané menu...
kdyz dam vstupte, tak nahore jedou slapoty, pod tim jsou dva psi, pod tim fotka psa s napisem novinky, pod tim klikni, pod tim pes a obalka
apon uz ti funguje to pozadi
v kodu je nejaky iframe, kde by melo byt menu, ale je to zakomentovany, takze se to nezobrazi. tak si to oprav, pak se pohneme dal
oprava: nahrad v kodu tuhle silenost: <p align="center"><font size="4"><strong><font <!--webbot bot="HTMLMarkup" startspan><iframe src="menu.htm" width="750" height="250"><!--webbot
bot="HTMLMarkup" startspan --><!--webbot bot="HTMLMarkup"
endspan --></font></strong> </iframe> <br>
</font></p>
za todle: <iframe src="menu.htm" width="750" height="250"></iframe>
O.K., už to tam je...:)
A co dál?:)
no teda ja bych to zrovna udelal naopak: menu bych mel normalne na strance a v iframe bych zobrazoval ty dalsi stranky. ale takle to jde taky. je potreba upravit odkazy v menu - doplnit target="_top" takze z <a href="naileni.htm"> udelas <a href="naileni.htm" target="_top">. a ostatni odkazy podobne. melo by to pomoct, snad jsem v tom neco nezvrtal...