Ohodnoťte moje stránky.

Zdravím všechny tvůrce webu.
Jako samouk jsem svojí první stránku dělal před rokem ve frontpagi, ale
po kritice na vašem webu jsem ji raději smazal (www.musaci.wz.cz)
Během posledního měsíce jsem objevil dreamweaver a to už je jiná.
Můj web jsem sice nevylepšil, protože stále nemůžu přijít na to co na něj a chlubit se sebou sama to není můj styl.
Dreamweaver je bezvadnej. Zatím nepoužívám styly a ostatní css, php a cosi, ale i v html se dají dělat pěkné věci.
Dost bylo kecání. Podívejte se na htttp//www.mousedrivers.wz.cz/ a zkuste navrhnout co můžu ještě vylepšit.
Díky a přeju Šťastný a Veselý.
heezký :) na dreamweawer moc hezký...
ale stejně by bylo bejvalo lepší, kdybys objevil PSPad...
jj je to pekny. jeste bych nejak zakomponovat tu reklamu od wz treba do paticky, at tam jen tak netrci pod tim vsim...ale nevim,musel bych videt,jak to vypada...
nebo si tam dej nějakej margin, ať se nelepí na patičku
Chci se tě zeptat, jak si udělal ty zakulacené okraje v tom podbarvení tabulek?
Nooo, pokud dobre vidim a dobre chapu na co se ptas, tak to sou obrayky - konec obrazku ma barvu poyadi stranky a ten vnitrek ma barvu ty tabulky - takze to nejde poznat ;-)
Přesně tak. Ty rohy jsem udělal použitím malých obrázků.
Je to docela jednoduchý a když se hlídá odstín barvy, tak to ani není vidět.
Je to dobré pekný jemny vzhlad ale je to tam moc strucne rozpisane ..zaciatocnik ani nevie o co tam ide ..inak ok
nicméňe musim říct, že to je vidět,,, to jak jsou ty rohy zakulacený, tak ta oranžová není stejná jako pozadí,, ale o trochu světlejší (ve FF)
je to trochu svetlejsi. Ta barva pozadi je totiz #dd8500 a barva rohu je #ec8604.