www.statocni.wz.cz - pls kritiku :-)

Zase som niečo poriešil a neda mi to aby som sa stym nepochvalil tuna ;-) čakam kritiku ;-) thx
Ahoj stranka je super .cez aky program robis ?Ja si chcem tiez vytvorit len neviem ako...poradis?
dela to v PSPadu, coz je textovej;)
vcelku gud:)
stránka jako taková dobrá, ale ty barvy? chm,,, vůbec to barevně nesedí... krom toho, že např nadpis v hlavičce (ta Trieda 3.A, nebo co to tam máš) se nedá vůbec přečíst....
růžová - fůůůj!

.. a ta reklama tam nahoře! dolů ji šupni, nebo jen na index.
Docela good, jen bych opravdu změnil ten nadpis v hlavičce, protože se to nedá vůbec přečíst!
2hitmanko - www.jakpsatweb.cz + pspad.com a si kral ;-)

2Marcus Flintus - cakal som, ze mi niekto vytkne tu ruzovu ale mne sa paci je to web pre triedu cize myslim ze vela skody nenapacha "vůbec to barevně nesedí." bud presnejsi co kde by si zmenil aku farbu za aku ;-) rad si necham poradit.

2All- nadpis hmm zmenit farbu alebo to dopisat do obrazku co je v hlavicke ako takeho a tym uplne odstranit <h3> ?
nevim,, asi je to subject. názor,,,, jak přesně to změnit neporadim, ale myslim, že hlavní je, když se to líbí,,, to je na třídních stránkách to hlavní (já jsme to s kámošem splnili takto: http://abero.ic.cz )
ja jsem udelal stranky tride zase takhle: www.ceskolipska90210.net (myslim ze uz treti verze). Ale uz to bude pul roku a nejak se mi to prestava libit...
pekne stranky ;-) ale moj problem stale nieje vyrieseny ;-)
no jo ale ja ti s barvama bohuzel moc neporadim, nejsem moc na grafiku...