CEZ AKÝ PROGRAM

Prosim vas napiste cez aky program ste tvorili vasu www stranku?Surne dakujem
PSPad - stáhneš ho freeware ze slunečnice
ty to co mam vedle nicku sou jiz stary, novy sou na ondraster.ic.cz a to je cistej dreamweaver jako textak, ne ctvjtctnn -- macromedia.com
Neviem ako mam prepojit tlacitko aby sa spustil program .Napriklad
tlacitko : UVOD a ked ho stlacim tak by sa otvoril uvod ...A neviem akym sposobom to dokazem?
To co chceš je odkaz. Návod tady:
http://www.jakpsatweb.cz/html/odkazy.html#a
Já se z toho asi uPSPaduju! Tady snad úplně všichni používaj PSPad jenom já Doctors HTML editor 3.0. Vždyť taky není špatný a je taky freeware ke stažení
roberto >>> zklidni se, ju?
za 1) nikdo tu neřiká, že je špatnej (už jenom proto, že ho nikdo nezná)
za 2) nikdo ti ho nebere...
za 3) "Já se z toho asi uPSPaduju" - a komu to cpeš? mě je to fakt jedno
Marcus Flintus >>> tak dobrá
Já to nemyslel nijak agresivně , kriticky nebo urážlivě!
Pouze jsem konstatoval , že existuje srovnatelný produkt!
"Já se z toho asi uPSPaduju" - vyjadření toho , že všichni používají PSPad , všichni ho doporučují a pomalu v každém tématu se vyskytuje slovo "PSPad". Proto jsem si troufl říci , že by se mohl ve fórech vyskytovat méně výraz "PSPad" a více nějaký jiný výraz pro jiný editor. O.K. ?
no, to žes to nemyslel agresivně,,,, tak tak to rozhodně nevyznělo...
Jiný: Top Style 3 Pro
ja taky pouzivam PSPad (trapny,co?),ale max.par tydnu.do ty doby jsem pouzival obycejnej notepad (hlavne proto, ze se spousti prakticky okamzite),pspad jsem si nechal, protoze se taky spousti docela rychle. Ma sice hodne funkci,ale prece jenom toho spousta este chybi a to maji zase jine. Jenze ty se nacitaji moc pomalu a stejne jim chybi zase jine fce :(
já teda taky používal notepad ... stránkám jsem se začal pořádně věnovat od dubna tohoto roku a PSPad jsem začal používat až v září, nevěděl jsem, že něco takovýho existuje... známej řikal: "Notepad? seš normální? stáhni si PSPad" a já na to: "V tom je nějakej rozdíl?" .....
(mmch. ještě FF jsem začal používat měsíc zpátky, po reinstalaci win)