libi/nelibi?

damy a panove, deti..
mohli byste mi prosim zkritizovat tento web: http://elitnitrida.unas.cz/ ?

//..jenom mala poznamka.. snazte se moc nenadavat..

THX
hezky, akorat bych dal v galerii pevny rozmery. at se stranka nemeni v prubehu nacitani
diky za tip..
je to zajimavej PHP skript na ten rozvrh, ale měl bys to nějak vošéfovat, protože to nežeru, že máte zitra hudebku ajiné ;)

jinak mě osobně se to barevně nelíbí... ale to je zcela subjektivní
jo.. heh.. taky nemam rad hudebku..
..ale co ti na tom rozvrhu vadi?
že se zobrazuje takovym způsobem jako:
zítra máme:

že ti to jede prostě i přes svátky ...
joo.. heh.. nojo.. nechtelo se mi vypisovat vsechny svatky a prazdniny.
diky za tip[2] :] to taky napravim
to je mi jasny,, já bych se na to vys..kašlal
:) .. ja to taky udelal
hm.. no.. trosku sem svuj web poupravil .. a znovu se tedy ptáám... jak to podle vas vypada.. co bych mel zlepsit?
1) kdyz kliknu na polozku v menu, pod nim se objevi submenu. Ale pri hoveru se nijak nezvyrazni ani nic takoveho. Myslim, ze by melo...
2) i u vkladani novinek by to chtelo zabezpecit, aby vkladany kod byl validni- pokud ti jde o to, aby stranky validni byly. Jedna se zrovna o [21.01.2006 - 21:07:13] - ten odkaz je nevalidni. Mozna je to picovina (pardon), ale muzes z toho mit aspon dobrej pocit ;)
donny:
1) hover_underground =| .. uz sem nad tim premejslel, ale neprisel sem na to, jak to efektivne udelat..

2) v pridavani aktualit je povoleny html, takze s tim nic nezmuzu.. picovina to je.. ale to je jedno, ne?
jo.. btw.. odkaz validni je.. odkazuje na jinou cestu nez je v textu.
1) nechapu co tim myslis. Myslis underline? a:hover { text-decoration: underline; }

2) taky jsem driv povoloval HTML, ale je to blbost - pak nejakej clovek zacne s tim delat blbosti, neuzavre jeden tag a stranka se nezobrazi. Tak jsem HTML zakazal a vytvoril si neco na zpusob BBCode... (a potom preg_replace'm nahrazuju za tagy a vsechny neuzavrene automaticky uzaviram co nejpozdeji to jde...)
Ten odkaz neni validni - "&" -> ma byt entita "&" ;)
1) nechapu co nechapes na litajicim podzemi..

2) to je mi jasny, ale to je jenom text.. takze to nehraje roli.. schvalne na to zkus vlizt..

>kdyz kliknu na polozku v menu, pod nim se objevi submenu. Ale pri hoveru se nijak nezvyrazni ani nic takoveho. Myslim, ze by melo...

jak by se podle tebe melo zvyraznit?
>jak by se podle tebe melo zvyraznit?
to je fuk, ale abych hned poznal, ze je to odkaz-dost me to zmatlo,a ne jednou. treba podsvitit, jako to prvni menu...

> schvalne na to zkus vlizt..
ano, bude to v pohode, ale chyba je na urovni HTML (resp. SGML) - znakem & totiz zacinaji entity. ty jsou tvoreny "&", nazvem entity a konci ";". Pokud chces pouzit "&", musis ho pouzit jako entitu (∓), jinak sekvence znaku za & bude povazovana za entitu (nedefinovanou a jeste ke vsemu spatnou - entita nesmi obsahovat mezeru a dalsi znaky a musi koncit strednikem). Pouzit by se to melo i v odkazech - kdyz napises http://www.server.cz/neco/stranka.php?par=123∓bla=qwer , browser si to prelozi. Pokud napises jen ...?par=123&bla=qwer , tak tim "napises" cast enitity &bla , ktera konci na "="(to byt v entite nesmi) a neni ukoncena strednikem. to mame hned tri chyby...
Mi osobně se taky nelíbí to barevné provedení, je to takové mdlé, smutné, nevýrazné, nijaké ...
Mně nevadí černá, proč ne - ostatně ono to není žádné veselé téma - škola, že... :-/
Ale to logo bych udělala v tom případě tmavší, když funus, tak funus... A možná bych ho zakomponovala do banneru, kterej by vyplňoval celou hlavičku...
Mi taky nevadí černobílý web, jenže on je šedobílý. Ta šedá působí hodně depresivně, není to ani kontrast jako v případě bílo-černé. No a do toho ještě to ladění do tmavě hnědé (menu, obrázky na úvodní stránce).
donny:
1)a jezis nojo porad.. ale podle me to nehraje vubec roli. kdyz to odkazuje uplne jinam..

2)sem tam zapomnel nahrat jeden obrazek .. asi :|

Tom, Laura, Anyone
mohl byste mi nekdo prosim strucne rict, jak by si to predstavoval?
co byste rekli na dalsi nemravny navrh:
http://elitnitrida.unas.cz/new/
Pokud ti nevadí, že to nový logo je 4x větší, (mysli na modemisty). Jinak pravda, když černá tak pořádně, ne nějaká šedá(co se mi mimochodem zdá zbarvená do vyblitězelený). Jinak jsou ty původní stránky pěkný, upravoval bych jen css:)
..no.. 22kB neni az tak moc, ne? taky sem to tam moh dat v BMP a vyslo by to na 1MB ;)
a btw. co by delal modemista na tridnim webu?
Ten původní byl navíc podle mě hezčí. Myslel jsem tím někoho s obyč modemem:), mě to číta s adsl nějakých 5s. (nojo já jsem za minimalizaci obrázků:)).
ok.. beru na vedomi, neco s tim udelam ;)
..dalsi navrhy?
kdy das konecne nejaky poradny podsviceni na to submenu pri najeti mysi na polozku? Ted je tam jenom zmena barvy textu tak o tri odstiny... ;)