Další troška kritiky

Dobrý den,
rád bych, kdyby jste mi zhodnotili třídní web - http://www.absolventi.unas.cz

S pozdravem
Marek

Pozn.: Není to moje první webová práce jako taková, ale je to moje prvotina z hlediska designu :-)
Design zajímavý, ale to menu je takové hodně schované, chtělo by zvýraznit. Zaslechl jsi již někdy něco o nějakém Firefoxu nebo Opeře?
Zaslechl, dokonce ji i používám.
Ted jsem si té chyby všiml, měl jsem nejspíš ještě cache data v prohlížeči nebo tak něco :-)

Nevím, jestli to stihnu ještě "dnes" (ráno) opravit :-)
Tak jsem to projel validatorem a ejhle, chybka v CSSku :-)
Zejtra to asi zvaliduju uplně ;-)
GuestBook:
neni doctype, dvakrat TITLE, jednou dokonce pred HTML, neni kodovani.

Forum:
co takhle seradit jednotliva fora podle ocekavane pouzivanosti ?

atd...
design je takový extravagantní,, ale to je dobře,,, je to prostě něco original...
jinak vůbec nechápu ve fotogalerii možnost výběru asi z 20 řečí, a o to víc, když na ostatích stránkách to není...
no.. neskodily by tomu jeste mesni upravy..

..jo..a ta Kentucky straight bourbon whiskey se mi zda na mym monitoru nejaka vokousana.. jako kdyby ji nekdo v malovani z bilyho pozadi predelaval do cernyho.
..kdyz by sis napsal engine na vsechno sam, nejenom ze by si mel lepsi pocit, ale udelalo by to i vetsi dojem.
..guestbook se mi zda nejakej takovej zvlastne hranatej
..(nechapu rozdeleni forum - guestbook, ale to je muj osobni problem)
..a nebylo by na skodu vsechny stranky dat do jedny barvy.
..taky by to chtelo zvalidnit, ale to tu uz bylo..

jinak je to pekny ;)
To s tím okousáním : Máte pravdu, všiml jsem si toho až teď, včera jsem to dělal s menší svítivostí monitoru a nebylo to vidět. Upravím to.

Na zdroják v Guestbooku se podívám ..
Ve fotogalerii už odstraněno tolik jazyků :-)

Všechny stránky do jedné barvy - právě dělám na Fóru. Ta Gallerie asi do jedné barvy .. No nevim nevim :-)

Jinak díky za kritiku i pochvalu ..
hej.. nikdo mi nic o chvaleni nerekl..
Hehe :-)
Ten design už je opravený, neměl by být tak "kousavý" ..
no.. furt je to tam nejak videt.. lepsi by bylo nastavit pozadi ty flasky pruhlednou barvu a prolnout okraje.
To jsem zkoušel, ale bylo to ještě horší.
Navíc by to muselo být průhledné PNG a to je s tou kompatibilitou ..

V Gifu to bylo fakt divny.
a v cem si to zkousel?
Adobe Photoshop 8
hh.. no.. tak udelej to co sem psal predtim a nakonec to preved do jpeg
Zajimave graficky zpracovane... Ale porad sem hledal nejake menu, a porad nic... tak sem uz zacimal myslet ze tam zadne neni... pak sem si ho tesne pred zavritim stranky vsimnul... chtelo by ho to nejak vic zvyraznit...
Dobře, podle mě je vidět dobře, ale když Vás to říká více, tak to bude asi pravda :-)

Písmo v menu jsem zvětšíl.
to nestaci.. jeste ta barva tak trochu splyva s pozadim..
(toho menu)
No... je to o neco lepsi... Ale porad to neni ono(forum neni videt vubec pac se presunulo na bile pozadi)... Co pod to udelat nejakou "jako nalepku" jak to byva na flaskach.. jako takovou pecet a na to to napsat...
A jo, v IE to posunulo uplně mimo ...
Zkusim teda zmenit i tu barvu :-)
Mno, zesvětleno :-)