kritika

Prosim o kritiku a pripomienky k mojmu webu

http://cit.wz.cz
je to pekny, ale preci jen mam par tipu:

1) v menu je polozka Charakteristika. Myslel jsem, ze bude popisovat, jakou hudbu hraji, z ceho vychazi a tak. Zloženie kapely a nástrojové obsadenie bych nechal az do sekce Členovia (stacilo by za jmenem dat do zavorek nastroj).

2) Hrozne mi chybi v menu polozka Diskografie. Jestli jeste zadnou nemaji, nebo jen demo, aspon toto tam zminit.

3) Odkaz "Naša hudba" ve me probouzi spis pocit, no neco jako ta Charakteristika; takze mozna nazvat vystizneji. Kdyz jde o ukazky MP3, chtelo by to zminit se o autorskych pravech. Aspon, ze je drzi kapela.

4) doplnit <!DOCTYPE...

5) komentare v HTML maji podobu <!-- komentar --> - ty pomlcky musi byt u sebe jen dve (dve na zacatku, dve na konci) a prvni dvojice pomlcek komentar uvozuje a druha ukoncuje. Vic dvojic pomlcek v jednom komentari byt nesmi.

6) pokud do HREF pises adresu s vice parametry, musi byt oddeleny entitou &amp; , pouhe & nestaci.
7) tu reklamu bych dal dolu..
oki diki moc
zda se mi to prilis male a na pozadi bych dal napr. nejake nenapadne srafovani. Modra se mi zda moc agresivni, chtelo by to pridat nejakou grafiku. Co se tyce kodu, chce to cele predelat, respektive udelat nove stranky. Tabulkovy layout se pouzival v dobe kamenne ;)
btw nedodrzujes verzi jazyka, kterou mas nadepsanou, jako ze pouzivas. Ve validatoru mi to hazi chyby ;-)
ted koukam ze ani nedodrzujes podminky webzdarma o reklame ;-)
Ale máte hezké písničky.
4Tondys:
Reklama je len aby pocitala pocet pristupov? Pozera to niekto :D
Co sa tyka tabuliek viem o tom ;)
Diki

4Lama
Dik
Amigo, jen aby ses nedivil, že ti admin stránky ze dne na den smaže.

Uživatel WZ je povinen:

* dodržovat podmínky zobrazení reklamy

Buď na první stránce nahoře, nebo na KAŽDÉ stránce dole.
http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
Amigo: ta reklama na prvni strance nahore... no nevim, je to pak cely posunuty... co takhle ji dat na vsechny stranky dolu? Tak, jak predtim byla jen na ty prvni dole... to by bylo mozna lepsi.