ohodnoďte

Koukněte na tyto stránky a napište hodnocení a mužete se zapojit do ankety!
Ty asi neznas jinej prohlizec, nez IE, co? Schvalne, nainstaluj si Operu a otevri si to tam. HRUZA!
no a jekej je vtom zobrazení rozdíl? popis to
>donny ono vypada stejne i v Opere... :D
:D hej.. tohle tu uz dlouho nebylo..
..a tresnicka na dortu.. "Nic z této nabýdky" nabidka se pise s mekkym i voe..
oprava: chtel sem rict ze je to stejne jak v ie tak v opere i ff.... mozna jen s malyma rozdiLAMA...
no nevim, me se to v Opere mistama hezky vrstvi na sebe a v IE je to pod sebou, ale mozna mam stary IE (to co je origo v XPs)
už jsem ty stránky zlepšil jsou jen o san andreas je to muj prvi web!tak sory za ty chyby!
jedine co funje (z odkazu) je forum... jinak v FF je formular posunuty na tu caru so ma byt nejspis pod nim...
mě ty odkazi fungujou na internetu dobře jo a tu tabulku zitra posunu.
Ja na to kukam pres Firefox a de jen to forum... jinak tam neni nic aktivniho...
Pro méně otrlejší: Nedoporučuju se dívat na zdrojový kód!
Stálo me to skoro zrak!
UF .. TAKHLE DLOUHEJ KOMENTAR SEM JESTE NEVIDEL :-O
když seš tak chytrej (web nic moc) tak mi řekni jak ho chceš zkrátit!
PS:neřikam že ten muj web je nadhera ale nato že je to muj prvni web je docela dobrej ale nato ze jsi ty pokročilej tak nic moc!
No treba tim ze prestanes pouzivat generator kterym ty stranky "vytvaris" a naucis se to delat sam... A nebo kdyz uz chces nejaky generator pouzivat protoze se "toho" bojis tak to delej aspon ve Fronpage. A nebo kukni na moje stranky, je tam jednoduchy navod jak si udelat jednoduse stranky... ;)

jinak ten tvuj web by nemus byt spatny.... A co se tyce mych stranek na www.swetr.wz.cz sou me uplne prvni stranky ktere se delal takze nevypadaji nijak zvlast pekne...
tomas: laskavě se tu na nikoho nerozčiluj,,, tys prosil o kritiku a to, esli ji člověk napíše konstruktivně nebo typu "HRUZA" k čemuž se za chvilku výjmečně připojím,, je pouze na tom člověku. Taky laskavě neurážej cizí weby. To, jak tě hodnotí nebo měl hodnotit nezávisí na webu dotyčného. ,,, když někdo nemá web, tak nemůže hodnotit? nesmysl. i ta tvoje anketa hovoří proti.

jinak jak jsem zmínil, tvoje stránky jsou i na první (nebo kolikátý) pokus hnůj.
ale ste mu dali.... ;-) IMHO zaciatocnici to tu maju tazke :-)
oni by to nemeli tezke, kdyby se nekteri trochu vic snazili...