skrytí

můžu nejak skryt externi js? proste aby se v html kodu nezobrazoval? ale fungoval? asi ne, ale nahodou... kdyby.... pres vsemocne php?
mozna zakazat do jeho slozky pristup pres http...ale nevim, jestli to nebude ucinkovat i na linkovany JS...
no.. zkusit to muzes.. preju GL
nebo to nejak zahadnym zpusobemprevest do php...
Mam velkej problem s Proxy, nemuzu se napriklad na www.gamezone.cz pripojit a hrat po internetu! Pise mi to ze je problem v Proxy nebo ze mam zaply Firewall ten jsem vypnulale porad ta sama hlaska! Napriklad i BitLord chci si sosnout nejakou hru, muziku atd. a pise to ze se to pripojuje! Kdysi mi to slo ale zkazil se nam uplne nakute internet takze nam ho sli ti tipci ze synergy spravit, a od te doby to nejde! Pls cekam na odpoved klidne i na mejlu! (tomasbird@seznam.cz)
Thelvyn: PHP je server-side, JS je client-side. Uplne jina logika, JS reaguje dynamicky, to PHP neumi (musi se spustit skript). Takze transofmace JS skriptu na PHP je ponekud nesmyslna.
Jediny jak by se to dalo delat prez kombinaci PHP/JS by byl velmi slozity postup, nekdy ho napisu..:) (akorat JS mi musite nekdo dat, ja JS neumim)
co takhle spojit php a css?
<style>
#krabice{ width: 150px; height: 75px; display: <?php if($zobraz==1){ echo "block"; }else{ echo "none"; } ?> }
</style>
just-paja jenze my se nebavime o css, nybrz o js..
nj.. a element pomoci js schovas tak ze nastavis css vlastnost "visibility"/"display" na "hidden"/"none"
..jestli to de jeste jinak, tak nevim.
just-paja jenze my vsici mame na mysli zdrojak toho js:)
:D tak se mi všichni zasmějte :D
LOL !
:D
Hahaha - stačí?
~~~neee.. poradne! takovyho debila jako sem ja svet nevidel!~~~~
:D LOL :) :D ROFL :D :) :) :D LOL LOL !
just-paja myslis neco jako

takovyho debila jako ty svet nevidel? :D :D :D
OndraSter: neee.. donny to umi lip ;)
hňa hňa hňa...
samozrejme nic se nesmi prehanet..
pardon.
hej tyjo.. zrovna mam po ruce dlazebni kostku.. tak aby ji jako nekdo to..
tak ji po mne hod, ale musis namirit primo doprostred monitoru.
tak jo.. ale nerucim za to.. sem u bratra a vsechno svedu na tebe..