<hr>

podle nadpisu se to zda jako fatalni prkotina.. ale .. nemuzu nijak nastavit vertikalni velikost ty cary v IE.
Mozilla to zobrazuje normalne tak jak chci, ale IE tam pridava jeste 10px volnyho mista nahore a dole - nevi nekdo jak to volny misto v IE odstranit?
margin:0 ?
nn.. to u IE nehazi zadnej efekt
A máš tam strict - doctype?
ne, mam HTML 4.01 Transitional.
ale kdyz hodim strict tak se nic "viditelne" nezmeni.
muze zalezet i na tom, jestli v doctype uvedes DTD nebo ne...
aha.. ja ho tam uvadim dycky..
ale i tak to nehazi efekt. IE suxx
..uz i moje neoblibena opera to zobrazuje dobre.
proc mas operu neoblibenou? Vzdyt je to neskutecne flexibilni program...
protoze mam slabej komp a spousti se mi dlouho.
(5ium 633mhz, RAM 128MB/133Mhz)
tak to chapu. Ja na starym kompu sem na to taky nadaval,ted na 2.4G/256M) to beha jak po masle... (i kdyz mohlo by to byt jeste o kousek lepsi)...
hm.. zanedlouho taky prejdu na neco rychlejsiho .. snad

..ale to furt neresi ten problem s <hr>
kdyz margin nic nedela, zkousel jsi padding:0?
jj.. ten taky nic nedela.
at zkousim, co zkousim, IE tam ty mezery dava asi automaticky. Muzes to vyresit neelegantne, napr. misto <hr> napsat

<table style="width:100%;"><tr><td style="height:1px;background-color:#c0c0c0;"></td></tr></table>
hm.. co mi zbejva.. zvlast kdyz mam 3 hr pod sebou.. :\
hej.. tak ja tam vrazim obrazek..
A nedělají ty mezery náhodou objekty, které dáváš kolem HR? Já nevím, já tohle nikdy neřešil - prostě hr odděluje text, a jak velkou dělá mezeru, je v podstatě jedno.
kua sem odepisoval a vubec se to sem neulozilo. To je taky moznost (ja to tak delam) - soupnout tam obrazek...
Nípal: jo.. no.. to hr udela v IE vobrovskou mezeru ktera nejde zmenit a v Mozille malou nastavitelnou mezeru..
a což takhle
_margin-top:-50px;
eh? .. ale to by se zobrazilo i mozille, ne?
Zjevně jsi ještě neslyšel o "podtržítkovém hacku". Když přidáš před CSS vlastnost podtržítko, IE si jej odmyslí. Jiné prohlížeče budou vlastnost ignorovat jako neznámou.
aaaaahaaaaa.. ja sem vo tom neslysel, necetl, ale bylo mi divny, proc tam to podtrzitko ostatni nezerou :D