hodnoceni stranek

prosim o zhodnoceni a nazor na moje stranky. Je potreba udelat jeste par uprav, nekde dodat kask. styly a jine mensi upravy. Natom vsak stale pracuji a vylepsuji.

http://www.drevorezby.unas.cz

diky
je to vcelku hezké :) -> pár připomínek:

1) jak máš to menu, tak tam máš hezký nadpisy, ale já bych do tý barvy dal vždycky celý podmenu,,, takhle to vypadá, jako by se něco nenačetlo. Aby to menu vypadalo jako ty "boxy" na indexu uprostřed.. (myslim jaku tu "obchod", "galerie",..)

2)má cenu vypisovat stav košíku, když je uživatel nepřihlášen?

3) dole se ti jaksi překrejvá "autor" s "2005" (FF)

4) trošku bych upravil písmo,, hlavně mezi hlavičkou a zbytkem stránky, příjde mi tam takový kostrbatý.
děkuji za připomínky,
zapracuju na tom. To je tak, když se člověk dívá na něco moc dlouho, tak už tam ty různé věci nevidí.
Jen jsem se chtěl zeptat na poslední bod, na to písmo, myslíte, že bych měl změnit font a hlavičce nebo celkově? Snažil jsem se aby byl stejný jako těch nadpisech menu.
Děkuji moc, oceňuji Vaš názor
1) nenji zač :)

2) vykat mi nemusíš ;-) tady si všichni tykaj,,, pokud jsem někoho urazil, tak pardón...

3) to písmo,, kdepak celou hlavičku,,, pouze, pouze tento text:
" Zákazník: nepřihlášen
Stav košíku: žádné zboží není v košíku "

(mezitim je ještě nějakej takovej seznam...)

ale prostě mi to tam nesedí (jako jediný, z celý stránky.) zkus zmenšit, nebo změnit písmo.

ještě jsem přišel na to, že občas, když je větší, tučné písmo, a vypadá ošklivě, tak ho stačí naklonit (italic), a pak vypadá dobře..

ale zkus si s tim pohrát (stačí IMHO pár minut ;-)
Diky za upresneni,
už jsem pochopil co myslíš, ten text Zakazník:... se mi zobrazuje v každém prohlížeči jinak, je to chyba na které zapracuju. Ještě si s tím pohraju a zkusím pod ty texty zákazník: a košík ... dát vhodný barevný pásek.
Děkuji ti
Já bych něco udělala s tou hlavičkou, nějak mi kazí dojem z jinak dobrých stránek. Ten nápis je rozmazaný, obyčejný - celkově je to dost jednoduchý a bez nápadu a je to škoda.
Do stránky s framy bych přidal meta kódování- před title napsat toto:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html;charset=windows-1250">;
jinak to jsou pěkné stránky
mas to dobry vcems to delal
stránky vypadaji zajimave,
uprav trosku tu hlavicku a pujde to
vypadá to dobře,
jen bych zlepšil kask. styly. Při tisku se totiž tiskne všechno