vas nazor na flash

chcel by som vediet aky mate nazor na stranky robene vo flashy ze ake to ma vyhody, resp. nevyhody
diki
Je to hodně závislé na rychlosti připojení. (Já osobně flash nemusím.)
Taky pozor na to, že jsou lidi, kteří mají flash vyplý, popř. nemají stažení plugin. Ti si tvou stránku neprohlídnou...
nesnasim stranky komplet ve flashi. mam omezeni na preneseny data. dlouho se to nahrava. nesnasim, kdyz jsou v tom navic zvuky nebo hudba. pokud existuje alternativni verze stranek v html, pouziju ji. pokud ne, jdu pryc a uz se nevratim, pokud tam neni unikatni a pro me vysoce zajimavy obsah.
Neexistuje nic takového jako stránky vyrobené ve flashi. Stránky lze zhotovit pouze v hypertextu.

Existují sice na internetu hypertextové stránky, které žádný hypertext prakticky neobsahují a zobrazují pouze aplikaci viditelnou pro uživatele mající příslušný plugin. ta aplikace může být Java, Flash atd... Stránky to ale nejsou. Je to stejné, jako když umístím na web prezentaci v PowerPointu.
stranky muzou byt stejne tak webove, hypertextove, jako knizni, casopisove nebo novinove...
Nejde prohledávat, musí se načíst celý, vyžaduje plug-in... To je spousta nevýhod. Ale na druhou stranu je určitě atraktivnější než jen html. Já, kdybych ho uměla, určitě bych ho v malé míře používala. Ovšem ne zrovna místo loga nebo navigace. Jen tak "navíc".
Flash a stránky složené z obrázků akorát zdržují načítání stránky (vyjma rychlých připojení), protože vyžadují přenesení podstatně většího množství dat. Navíc na počítačích s menším množstvím paměti a na starších počítačích je někdy i problém, aby se vůbec zobrazil (Flash - s obrázky problém není) nebo je i zpomalený.
ja osobne se vzdycky zhrozim, kdyz zjistim, ze jsou stranky ve flashi...
...zatial je v pohode - pri dokonceni neviem :D
nazor na plug-in.. u wz je tak trochu jedno, jestli ten plugin uzivatel ma nebo ne, protoze bude vyzvan k jeho stazeni uz pri nacitani reklamy..

a btw: ve flashi se delaj videa a prezentace, ne stranky.
>> a btw: ve flashi se delaj videa a prezentace
a jeste hry a ruzny jiny zabavny a radobyzabavny kravinky :-)
mno abych taky přispěl, tak sem dám adresu na stránku s nejlepší flashovinou (teda především grafikou), jakou jsem kdy viděl ;-) :
5av.cz
Tonik:
jojo.. samo.. jak rika nase profesorka na IVT.. "ke vsemu, co reknu existuji vyjimky, pokud nereknu jinak".. ;)

MF:
docela pekna blbinka, ale me se nacitala pul minuty..
2 just-paja: jo, je to poměrně velký.. mě to trvá pár vteřin...
>ve flashi se delaj videa a prezentace, ne stranky.
stránky jsou snad taky prezentace, ne?
nemusí..
No, když už je o něm řeč -
http://www.samorost2.net/samorost1/ rulez! :)
Laura: To je supr!
Koukám, že víc věcí od amanitadesign stojí za to např. - http://questfortherest.com/ ... a ta hudba!
husty ;)